Тендер: Ремонт автомобільних вузлів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Код14323422
АдресаУкраїна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
Основна контактна особа
ІмʼяПиц Дмитро Григорович
Телефон380686266456
E-maild.pyts@ngu.gov.ua
Перелік позицій
7| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Ремонт передньої балкиКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 30 серп 2026 | Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ |
2 | Шкворень в комплекті Богдан 30 мм.Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 30 серп 2026 | Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ |
3 | Шпилька колеса Богдан 30 перед. ліваКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 30 серп 2026 | Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ |
4 | Сальник ступеці перед. БогданКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 30 серп 2026 | Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ |
5 | Комп'ютерна діагностикаКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 30 серп 2026 | Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ |
6 | Ремонт електрообладнанняКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 30 серп 2026 | Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ |
7 | Датчик ABS переднійКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 30 серп 2026 | Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 27 липня 2026 15:38:02 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-27-008666-a
ID Prozorro6de8004d1a954cddb55e289085c88ff6
Очікувана вартість13 260 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП Дякун В.Д. | переможець | 13 260,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
27 лип о 15:37Останні зміни
27 лип о 15:38Очікувана вартість
13 260.00UAH без ПДВ