Тендер: Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина А5100
Код26642776
АдресаУкраїна
Основна контактна особа
Імʼя
Перелік позицій
6| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля TOYOTA HILUX, шасі
(VIN-код) № MR0KB3CD700923953Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга38 834.33 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля TOYOTA HILUX, шасі
(VIN-код) № MR0KB3CD900922979Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга20 641.5 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля TOYOTA HILUX, шасі
(VIN-код) № MR0KB3CD900922996Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга20 641.5 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля TOYOTA HILUX, шасі
(VIN-код) № MR0KB3CD500923031Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга25 946.5 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
5 | Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля TOYOTA HILUX, шасі
(VIN-код) № MR0KB3CDX00923073Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга25 240.67 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
6 | Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля TOYOTA HILUX, шасі
(VIN-код) № MR0KB3CD800923864Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга22 256.5 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 липня 2026 14:05:23 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-29-006375-a
ID Prozorroba2bcde8019e4e9d989b1781107b61a3
Очікувана вартість184 273.2 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Оборонний постачальник | переможець | 184 273,20 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 лип о 14:04Останні зміни
29 лип о 14:05Очікувана вартість
184 273.20UAH з ПДВ