Тендер: Продукти харчування
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОПІЛЬНЯНСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОПІЛЬНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Код01991889
АдресаУкраїна, 13501, Житомирська область, селище Попільня, вул. Київська, 40
Основна контактна особа
ІмʼяЛілія Симоненко
Телефон+380413725946
E-mailekon_popilcrl@ukr.net
Перелік позицій
16| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Крупа вівсянаКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 25 кілограм | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
2 | РисКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 25 кілограм | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
3 | МанкаКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 10 кілограм | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
4 | Борошно в/гКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 50 кілограм | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
5 | ЦукорКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 100 кілограм | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
6 | ЧайКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 2 кілограм | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
7 | Олія рафінованаКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 13.8 кілограм | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
8 | Масло вершковеКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 5 кілограм | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
9 | СухофруктиКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 10 кілограм | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
10 | Молоко пастерезованеКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 81 кілограм | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
11 | М'ясо птиціКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 30 кілограм | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
12 | Фарш курячийКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 20 кілограм | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
13 | Сарделька в/гКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 10 кілограм | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
14 | ЦибуляКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 30 кілограм | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
15 | КапустаКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 40 кілограм | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
16 | ЯйцяКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 360 штука | Від 27 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 липня 2026 14:22:32 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-29-006754-a
ID Prozorro374a4681d335478ba17d5dad356ee598
Очікувана вартість27 628 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-29-004803-a
Код ДК 021:201515890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КРАВЧУК ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ | переможець | 27 628,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 лип о 14:21Останні зміни
29 лип о 14:22Очікувана вартість
27 628.00UAH без ПДВ