Тендер: Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина А0853
Код07794629
АдресаУкраїна, 23000, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
Основна контактна особа
ІмʼяВерига Володимир Васильович
Телефон+380434122379
E-mailfin_a0853@post.mil.gov.ua
Перелік позицій
10| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Трійник редукційний 32*20*32- ALFA-PLAST/10438Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 15 штука18 UAH без ПДВ | До 07 серп 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
2 | Муфта 32 ALFA-PLAST/10404Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 6 штука10 UAH без ПДВ | До 07 серп 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
3 | Кутник (90) 32- ALFA-PLAST/10419Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 8 штука20 UAH без ПДВ | До 07 серп 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
4 | Муфта редукційна – 32*20 BerkeКод ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 10 штука6 UAH без ПДВ | До 07 серп 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
5 | Кутник (45) 32- ALFA-PLAST/10422Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 20 штука13 UAH без ПДВ | До 07 серп 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
6 | Кутник (90) 20 -ALFA-PLAST/10417Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 15 штука6 UAH без ПДВ | До 07 серп 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
7 | Кутник (45) 20- ALFA-PLAST/10420Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 20 штука5 UAH без ПДВ | До 07 серп 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
8 | Муфта 20- ALFA-PLAST/10402Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 10 штука4 UAH без ПДВ | До 07 серп 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
9 | Кран Американка SD з антипротиканням кутовий 1/2/13923Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 14 штука245 UAH без ПДВ | До 07 серп 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
10 | Трійник 32 - ALFA-PLAST/10436Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 2 штука23 UAH без ПДВ | До 07 серп 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 30 липня 2026 13:41:33 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-30-005481-a
ID Prozorroda3fc87de1be496b8f879753406d2ba7
Очікувана вартість4 516 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП “ Стрелкова Юлія Василівна ” | переможець | 4 516,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
30 лип о 13:34Останні зміни
30 лип о 13:43Очікувана вартість
4 516.00UAH без ПДВ