IDUA-2026-07-30-005804-a
ID Prozorro48db0e4ddd214e13a744e0db897c8f71
Очікувана вартість27 876.58 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняУ зв'язку з ситуацiєю, що склалася внаслiдок повітряних ударів, спричинених збройною агресiєю рф, яка виникла на території Охтирської МТГ, постала гостра потреба у проведеннi невiдкладних заходiв з лiквiдацii руйнувань. На пiдставi Протоколом № 21 від 21.06.2026 року позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішено забезпечити проведення першочергових робіт з ліквідації наслідків події, здійснити прибирання територій від уламків та будівельного сміття.
Оскільки проведення відкритих торгів, перевірка документів тендерних пропозицій, період оскарження та укладання договору потребує орієнтовно 20 днів Замовник вирішив скористатися п.п.4 п. 13 Постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-30-006523-a
Код ДК 021:201590500000-2 Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходами