Тендер: Будівельна хімія (ґрунтовки, штукатурки, шпаклівки, затирки, розріджувачі)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
Назва6 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Код38192299
АдресаУкраїна, 48500, Тернопільська область, м. Чортків, Шевченка 27
Основна контактна особа
ІмʼяПетро Бедрійчук
Телефон+38978275286
E-mailp.bedriichuk@dsns.gov.ua
Перелік позицій
15| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Затирка для швів плитки Ceresit CE 33 2 кгКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 2 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 48000, Тернопільська область, м. Підгайці, вул. Шевченка., буд.33 |
2 | Ґрунтовка глибокопроникна ANSERGLOB EG 58 10 лКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 15 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 47500, Тернопільська область, м. Бережани, площа Незалежності., буд 1. |
3 | Грунт кварцовий акриловий FTS QUARTZ LINE 10 лКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 4 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 47500, Тернопільська область, м. Бережани, площа Незалежності., буд 1. |
4 | ECO FAСADE S-03 | Мінеральна штукатурка ( «баранек-1,5мм» ) 25кгКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 15 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 47500, Тернопільська область, м. Бережани, площа Незалежності., буд 1. |
5 | Грунтовка протигрибкова Feidal Antischimmel Tiefgrund для внутрішніх робітКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 3 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 47500, Тернопільська область, м. Бережани, площа Незалежності., буд 1. |
6 | Ферозіт 235 Штукатурка вапняна стартова Штук 1Код ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 5 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 47500, Тернопільська область, м. Бережани, площа Незалежності., буд 1. |
7 | Фуга Ceresit CE 33 Plus 115 2 кг сірий цементКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 5 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 47500, Тернопільська область, м. Бережани, площа Незалежності., буд 1. |
8 | Ферозіт 240 Штукатурка вапняна фінішна Штук 2Код ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 5 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 47500, Тернопільська область, м. Бережани, площа Незалежності., буд 1. |
9 | СТ 17 СУПЕР Ceresit Ґрунтівка глибокопроникна безбарвнаКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 20 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 48300, Тернопільська область, м. Монастириська, вул. Січових Стрільців 27 |
10 | Шпаклівка стартова КруміксКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 28 мішок | До 10 серп 2026 | Україна, 48201, Тернопільська область, селеще Гусятин, вул Б. Лепкого 159. |
11 | Шпаклівка фінішна КруміксКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 15 мішок | До 10 серп 2026 | Україна, 48201, Тернопільська область, селеще Гусятин, вул Б. Лепкого 159. |
12 | Розріджувач універсальний MAXIMA 500 млКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 12 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 48600, Тернопільська область, м. Заліщики, вул Федора Котузяка 9 |
13 | Затирка для швів CERESIT CE 33 PLUS 114 (2 кг) сірийКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 7 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 48600, Тернопільська область, м. Заліщики, вул Федора Котузяка 9 |
14 | Декоративна штукатурка Мастер Декор Баранець 1,5 мм 25 кгКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 22 мішок | До 10 серп 2026 | Україна, 48260, Тернопільська область, м. Копиченці, вул Мазепи 6 |
15 | Грунтівка кварцева Мастер Контакт 10 лКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 3 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 48260, Тернопільська область, м. Копиченці, вул Мазепи 6 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 30 липня 2026 17:12:06 | Перегляд |
2 | ЄДР Білик.docx | Не вказано | Тендеру | 30 липня 2026 17:12:06 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 30 липня 2026 17:12:31 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-30-010232-a
ID Prozorroca2a24b7c89a470d8d914def39cf718d
Очікувана вартість79 267 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-16-010914-a
Код ДК 021:201544830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
БІЛИК ТАМАРА ЮРІЇВНА | переможець | 79 267,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
30 лип о 17:12Останні зміни
30 лип о 17:12Очікувана вартість
79 267.00UAH без ПДВ