Тендер: Код ДК 031:3015 (CPV): 85130000-9 - Стоматологічні та супутні послуги. Послуги зуботехнічної лабораторії.
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКП КНП "Переяславська БЛІЛ"
Код01994161
Веб-сайтhttps://pereyaslav.crl.net.ua/
АдресаУкраїна, 08400, Київська область, Переяслав, вул. Богдана Хмельницького,137
Основна контактна особа
ІмʼяСлюсар Людмила Анатоліївна
Телефон+380935125772
E-mailliuda.sliysar11.03.24@gmail.com
URLhttps://pereyaslav.crl.net.ua/
Перелік позицій
13| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | МеталокерамікаКод ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 30 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 08403, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького,137 |
2 | Металокераміка з плечовою масоюКод ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 20 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 08403, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького,137 |
3 | Суцільнолита коронкаКод ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 20 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 08403, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького,137 |
4 | Знімний протез із нейлону (напівжорсткий)Код ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 30 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 08403, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького,137 |
5 | Знімний протез із нейлону косметичний (до 4-х зубів)/мікропротезКод ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 20 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 08403, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького,137 |
6 | Знімний протез акриловий (зуби Yamahachi, базис Villacryl)Код ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 50 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 08403, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького,137 |
7 | Армування знімного протезу (тонка сітка)Код ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 30 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 08403, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького,137 |
8 | Мікропротез акриловий (до 3-х зубів)Код ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 30 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 08403, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького,137 |
9 | Індивідуальна ложкаКод ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 20 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 08403, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького,137 |
10 | ПеребазуванняКод ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 10 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 08403, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького,137 |
11 | Ремонт знімного протезу (тріщина, перелом, переварка зуба)Код ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 20 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 08403, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького,137 |
12 | Ремонт 2-х і більше елементів в одному протезіКод ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 10 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 08403, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького,137 |
13 | Ремонт, перебазування нейлонового протезуКод ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 20 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 08403, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького,137 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 31 липня 2026 15:24:26 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 31 липня 2026 15:38:42 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | надання послуг | Пiсляоплата | 100% | 10 (банківські) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявки | Повторювана поставка | 100% | 10 (робочі) |
Про закупівлю
IDUA-2026-07-31-007367-a
ID Prozorroa7b74d6fcc414648a300356ec9b0805c
Очікувана вартість561 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-31-008338-a
Код ДК 021:201585130000-9 Стоматологічні та супутні послуги
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ "Професіонал-Дентал" | переможець | 561 000,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
31 лип о 15:24Останні зміни
31 лип о 15:41Очікувана вартість
561 000.00UAH без ПДВ