IDUA-2026-08-03-008902-a
ID Prozorroc310cac203554779afbb04558733a4e6
Очікувана вартість80 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником (придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Враховуючи те, що постачальником закупівлі є лише певний суб’єкт господарювання, Приватне акціонерне товариство «Прикарпаттяобленерго», що визначено реєстром монополістів станом на 31.12.2025 року, Замовником застосовується вищевказане виключення.)
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-03-011390-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії