Тендер: Напівчеревики
Період уточнень
по 8 серп. 00:00
Прийом пропозицій
по 13 серп. 00:00
Аукціон
Завершено
Кваліфікація
по 13 серп. 09:45
Розглянуто
по 18 серп. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
23 010 000,00 грнЗ ПДВ 230 100,00 грнЗабезпечення пропозицій 1% Забезпечення договору | завершено | - |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | НапівчеревикиВідноситься до лоту: НапівчеревикиКод ДК021: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного | 10 000 пара | До 30 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
3| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 20260804_додаток№3_до_оголошення_напівчеревики.docx | Проект договору | Тендеру | 04 серпня 2026 12:34:00 | Перегляд |
2 | 20260804_оголошення_спрощена_закупівля_напівчеревики.docx | Тендерна документація | Тендеру | 04 серпня 2026 12:34:00 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 04 серпня 2026 12:34:59 | Перегляд |
Вимоги до учасників
2| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Напівчеревики)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення04.08.2026 12:34 СтатусАктивна Значення1
Розмір230 100 UAH | ||||||
2 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Напівчеревики)Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, щоСума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення04.08.2026 12:34 СтатусАктивна Значення1
|
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруВідноситься до лоту: Напівчеревики | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруВідноситься до лоту: Напівчеревики | Одноразова поставка | 100% | 97 (календарні) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Пропозиції
| Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТАЛАНЛЕГПРОМ" | Напівчеревики дійсна | 23 001 000,00 грнз ПДВ Ціна за одиницю |
Учасники
| Лот | Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|---|
Напівчеревики | Товариство з обмеженою відповідальністю "ТАЛАНЛЕГПРОМ" | переможець | 23 001 000,00 грнз ПДВ |