IDUA-2026-08-04-012275-a
ID Prozorrobbedb27c355c4e5fb8a8e049d9a41f49
Очікувана вартість369 379.44 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
Обґрунтуваннявідмінено відкриті торги з особливостями через відсутність учасників процедури закупівлі (процедура закупівлі https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-06-23-002969-a), при цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-04-014919-a
Код ДК 021:201545450000-6 Інші завершальні будівельні роботи