IDUA-2026-08-05-007697-a
ID Prozorrob41d8d8e21654aaab06051762a0fa883
Очікувана вартість198 240 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняУ зв'язку з нагальною потребою у здійсненні закупівлі послуг із залученням спеціалізованої техніки та неможливістю дотримання строків проведення відкритих торгів, передбачених законодавством, уповноважена особа, керуючись підпунктом 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, приймає рішення про здійснення закупівлі шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-05-009284-a
Код ДК 021:201560180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів