IDUA-2026-08-05-009643-a
ID Prozorro95bdb93127f549c8b04723e4ee17408f
Очікувана вартість4 377 840 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Комунальним підприємством Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго» була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель: ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з планового та позапланового технічного (сервісного) обслуговування, ремонту когенераційної газопоршневої установки виробництва TTS MARTIN, s.r.o. типу МР 3000 М-CU, серійний номер G3043 відповідно до регламенту заводу-виробника (TTS MARTIN)), яка була автоматично відмінена електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей – «неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями», звіт про результати проведення закупівлі № UA-2026-07-02-005298-a від 10.07.2026р. Отже, з огляду на зазначене застосовується вищевказане виключення
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-05-011100-a
Код ДК 021:201550530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки