Тендер: ДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування: Костюм літній чоловічий; Костюм літній жіночій; Куртка вітровологозахисна зимова; Куртка костюма утеплювача; Футболка; Кашкет польовий; Шапка зимова
Прийом пропозицій
по 14 серп. 17:00
Аукціон
Завершено
Кваліфікація
по 17 серп. 11:09
Розглянуто
по 23 серп. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
ДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування: Костюм літній чоловічий; Костюм літній жіночій; Куртка вітровологозахисна зимова; Куртка костюма утеплювача; Футболка; Кашкет польовий; Шапка зимова 1477225 | 395 500,00 грнБез ПДВ | завершено | - |
Перелік позицій
7| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Костюм літній чоловічийВідноситься до лоту: ДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування: Костюм літній чоловічий; Костюм літній жіночій; Куртка вітровологозахисна зимова; Куртка костюма утеплювача; Футболка; Кашкет польовий; Шапка зимоваКод ДК021: 35811300-5 Військова уніформаКатегорія: Військова форма одягу Вимоги до учасників | 33 комплект | До 15 вер 2026 | Україна, 07541, Київська область, м. Березань, вул. Шевченків Шлях, 34 |
2 | Костюм літній жіночійВідноситься до лоту: ДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування: Костюм літній чоловічий; Костюм літній жіночій; Куртка вітровологозахисна зимова; Куртка костюма утеплювача; Футболка; Кашкет польовий; Шапка зимоваКод ДК021: 35811300-5 Військова уніформаКатегорія: Військова форма одягу Вимоги до учасників | 17 комплект | До 15 вер 2026 | Україна, 07541, Київська область, м. Березань, вул. Шевченків Шлях, 34 |
3 | Куртка вітровологозахисна зимоваВідноситься до лоту: ДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування: Костюм літній чоловічий; Костюм літній жіночій; Куртка вітровологозахисна зимова; Куртка костюма утеплювача; Футболка; Кашкет польовий; Шапка зимоваКод ДК021: 35811300-5 Військова уніформаКатегорія: Військова форма одягу Вимоги до учасників | 50 комплект | До 05 жовт 2026 | Україна, 07541, Київська область, м. Березань, вул. Шевченків Шлях, 34 |
4 | Куртка костюма утеплювачаВідноситься до лоту: ДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування: Костюм літній чоловічий; Костюм літній жіночій; Куртка вітровологозахисна зимова; Куртка костюма утеплювача; Футболка; Кашкет польовий; Шапка зимоваКод ДК021: 35811300-5 Військова уніформаКатегорія: Військова форма одягу Вимоги до учасників | 50 штука | До 05 жовт 2026 | Україна, 07541, Київська область, м. Березань, вул. Шевченків Шлях, 34 |
5 | ФутболкаВідноситься до лоту: ДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування: Костюм літній чоловічий; Костюм літній жіночій; Куртка вітровологозахисна зимова; Куртка костюма утеплювача; Футболка; Кашкет польовий; Шапка зимоваКод ДК021: 35811300-5 Військова уніформаКатегорія: Військова форма одягу Вимоги до учасників | 100 штука | До 15 вер 2026 | Україна, 07541, Київська область, м. Березань, вул. Шевченків Шлях, 34 |
6 | Кашкет польовийВідноситься до лоту: ДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування: Костюм літній чоловічий; Костюм літній жіночій; Куртка вітровологозахисна зимова; Куртка костюма утеплювача; Футболка; Кашкет польовий; Шапка зимоваКод ДК021: 35811300-5 Військова уніформаКатегорія: Військова форма одягу Вимоги до учасників | 50 штука | До 15 вер 2026 | Україна, 07541, Київська область, м. Березань, вул. Шевченків Шлях, 34 |
7 | Шапка зимоваВідноситься до лоту: ДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування: Костюм літній чоловічий; Костюм літній жіночій; Куртка вітровологозахисна зимова; Куртка костюма утеплювача; Футболка; Кашкет польовий; Шапка зимоваКод ДК021: 35811300-5 Військова уніформаКатегорія: Військова форма одягу Вимоги до учасників | 50 штука | До 05 жовт 2026 | Україна, 07541, Київська область, м. Березань, вул. Шевченків Шлях, 34 |
Документи закупівлі
19| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 2025.08.06 ТД_Відкриті торги з особливостями_Форма одягу ліцеїстів.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
2 | 1. Перелік документів УЧАСНИКА_Форма одягу ліцеїстів.docx | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
3 | 1.1 Технічна специфікація_Комтюм літній чоловічий.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
4 | 1.2 Технічна специфікація_Комтюм літній жіночий.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
5 | 1.3 Технічна специфікація_Куртка вітровологозахисна зимова_Тип 1.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
6 | 1.4 Технічна специфікація_Куртка костюма утеплювача.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
7 | 1.5 Технічна специфікація_Футболка.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
8 | 1.6 Технічна специфікація_Кашкет польовий.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
9 | 1.7 Технічна специфікація_Шапка зимова.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
10 | Розміри_Головні убори.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
11 | Розміри_Костюм літній жіночий.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
12 | Розміри_Костюм літній чоловічий.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
13 | Розміри_Куртка вітровологозахисна зимова.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
14 | Розміри_Куртка костюма утеплювача.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
15 | Розміри_Футболка.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
16 | 2. Перелік документів ПЕРЕМОЖЦЯ_Форма одягу ліцеїстів.docx | Тендерна документація | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
17 | 2.1 Форма розрахунку цінової пропозиції_Форма одягу ліцеїстів.docx | Тендерна документація | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
18 | 3. Проєкт договору_Форма одягу ліцеїстів.docx | Проект договору | Тендеру | 06 серпня 2026 09:53:41 | Перегляд |
19 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 06 серпня 2026 09:54:19 | Перегляд |
Вимоги до учасників
13| № | Вимога | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромРозгорнути Опис:Замовник може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з тим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання і застосування санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Зазначений учасник процедури закупівлі може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відхилення тендерної пропозиції. Для цього учасник процедури закупівлі (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, тендерна пропозиція такого учасника не може бути відхилена Правові обґрунтування:Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||||||||
2 | Наявність впливу на прийняття рішення замовникаРозгорнути Опис:Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняНі
| ||||||||||||||||||
3 | Вчинення корупційних правопорушеньРозгорнути Опис:Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Юридичною особою підтверджується, щоВідомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||||||||
4 | Вчинення економічних правопорушеньРозгорнути Опис:Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів Правові обґрунтування:2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||||||||
5 | Вчинення кримінальних правопорушеньРозгорнути Опис:Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
Юридичною особою підтверджується, щоКерівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||||||||
6 | Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовникомРозгорнути Опис:Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняНі
| ||||||||||||||||||
7 | Порушення справи про банкрутствоРозгорнути Опис:Учасник процедури закупівлі визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура Правові обґрунтування:Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||||||||
8 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційРозгорнути Опис:Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА; або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА; або пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176) Правові обґрунтування:1644-VII Закон України "Про санкції", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176) Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||||||||
9 | Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиРозгорнути Опис:Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
Юридичною особою підтверджується, щоКерівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||||||||
10 | Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівліРозгорнути Опис:У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів) або учасник процедури закупівлі - нерезидент не надав інформації про кінцевих бенефіціарних власників, визначеної абзацом дев’ятим пункту 28 цих особливостей, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації Правові обґрунтування:755-IV Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУ Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||||||||
11 | Строк дії тендерної пропозиціїРозгорнути Опис:Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоСтрок дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна Значення90 | ||||||||||||||||||
12 | Мова (мови) тендерної пропозиціїРозгорнути Опис:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоМова тендерної пропозиції Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна Значенняукраїнська | ||||||||||||||||||
13 | Наявність досвіду виконання аналогічного договору (Відноситься до лоту: ДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування: Костюм літній чоловічий; Костюм літній жіночій; Куртка вітровологозахисна зимова; Куртка костюма утеплювача; Футболка; Кашкет польовий; Шапка зимова)Розгорнути Опис:Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоНаявність в учасника досвіду виконання аналогічного за предметом закупівлі (аналогічних) договору (договорів) Дата створення06.08.2026 09:53 СтатусАктивна ЗначенняТак
|
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: У випадку затримки бюджетного фінансування або затримки проведення оплати за товар органами Держказначейства (враховуючи норми постанови КМУ вд 09.06.2021 р. №590) будь-які штрафні санкції до ПОКУПЦЯ не застосовуються. ПОКУПЕЦЬ не несе відповідальності перед ПОСТАЧАЛЬНИКОМ за несвоєчасне перерахування коштів за поставлений Товар у разі тимчасового непроведення платежів Державною казначейською службою України на зазначені цілі, але не складає з себе зобов’язань оплатити вартість поставленого Товару.Відноситься до лоту: ДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування: Костюм літній чоловічий; Костюм літній жіночій; Куртка вітровологозахисна зимова; Куртка костюма утеплювача; Футболка; Кашкет польовий; Шапка зимова | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруОпис: Костюм літній чоловічий - до 15.09.2026
Костюм літній жіночий - до 15.09.2026
Куртка вітровологозахисна зимова - до 05.10.2026
Куртка костюма утеплювача - до 05.10.2026
Футболка - до 15.09.2026
Кашкет польовий - до 15.09.2026
Шапка зимова - до 05.10.2026Відноситься до лоту: ДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування: Костюм літній чоловічий; Костюм літній жіночій; Куртка вітровологозахисна зимова; Куртка костюма утеплювача; Футболка; Кашкет польовий; Шапка зимова | Одноразова поставка | 100% | 30 (календарні) |
Про закупівлю
Пропозиції
| Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|
ТОВ "КРОК-ТЕКС" | ДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування: Костюм літній чоловічий; Костюм літній жіночій; Куртка вітровологозахисна зимова; Куртка костюма утеплювача; Футболка; Кашкет польовий; Шапка зимова дійсна | 395 375,00 грнбез ПДВ Ціна за одиницю |
Учасники
| Лот | Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|---|
ДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування: Костюм літній чоловічий; Костюм літній жіночій; Куртка вітровологозахисна зимова; Куртка костюма утеплювача; Футболка; Кашкет польовий; Шапка зимова | ТОВ "КРОК-ТЕКС" | переможець | 395 375,00 грнбез ПДВ |