Тендер: Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина А4804
Код26624614
АдресаУкраїна, Кіровоградська область, Кропивницький
Основна контактна особа
ІмʼяКовальов Віталій Вікторович
Телефон+380950766614
E-mailzakpololga@proton.me
Перелік позицій
7| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Заміна скла автомобільного переднього Mitsubishi L200Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 штука2 400 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 25006, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавалерійська |
2 | Заміна скла автомобільного переднього з молдингом Mercedes-Benz VitoКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 штука2 600 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 25006, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавалерійська |
3 | Заміна скла автомобільного переднього Volkswagen CaravelleКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 штука2 400 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 25006, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавалерійська |
4 | Заміна скла автомобільного переднього із силікагелем Fiat DucatoКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 штука2 700 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 25006, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавалерійська |
5 | Заміна скла автомобільного переднього Peugeot BoxerКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 штука2 500 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 25006, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавалерійська |
6 | Заміна скла автомобільного правих задніх дверей Mitsubishi L200Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 штука1 200 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 25006, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавалерійська |
7 | Заміна скла автомобільного лівих задніх дверей Mitsubishi L200Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 штука1 200 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 25006, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавалерійська |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 06 серпня 2026 14:55:07 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-06-007633-a
ID Prozorro820485a575c9459f8ae9ddd3b3c5e509
Очікувана вартість15 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-06-006111-a
Код ДК 021:201550110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Оборонний постачальник | переможець | 15 000,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
6 серп о 14:35Останні зміни
6 серп о 14:57Очікувана вартість
15 000.00UAH з ПДВ