Тендер: Послуги з чищення каналізаційних колекторів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваФІЛІЯ "ДЕЛЬТА-ЛОЦМАН" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ"
Код38728507
АдресаУкраїна, Миколаївська область, Миколаїв
Основна контактна особа
ІмʼяРуденко Ірина
Телефон380512501162
E-mailrudenko@delta-pilot.ua
Перелік позицій
2| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Очищення фільтра КНС, огляд та перевірка працездатності КНСКод ДК021: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів | 22 послуга | До 31 груд 2027 | Україна, Миколаївська область, Миколаїв |
2 | Повне очищення всіх елементів КНС, зворотного клапану КНСКод ДК021: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів | 6 послуга | До 31 груд 2027 | Україна, Миколаївська область, Миколаїв |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування п. 13 9047.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 06 серпня 2026 15:28:17 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 06 серпня 2026 15:28:31 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-06-009014-a
ID Prozorroe323eab3fb2b4c44bf614016b4fd2421
Очікувана вартість238 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Застосування процедури без використання електронної системи закупівель зроблено з урахуванням нижчевикладеного.
Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 затверджено Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі - Особливості).
Відповідно до підпункту 6) пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
На веб-порталі Уповноваженого органу за номером UA-2026-06-29-009420-a філією «Дельта-лоцман» Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» 29.06.2026 було оголошено процедуру закупівлі: Послуги з чищення каналізаційних колекторів за кодом ДК 021:2015 90470000-2 (Послуги з чищення каналізаційних колекторів), очікувана вартість 238 000,00 грн. без ПДВ, яка автоматично відмінена електронною системою закупівель на підставі підпункту 2 пункту 51 Особливостей (51. Відкриті торги автоматично відміняються електронною системою закупівель у разі:… 2) неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями).
На підставі зазначеного, відповідно до підпункту 6) пункту 13 Особливостей закупівля: Послуги з чищення каналізаційних колекторів за кодом ДК 021:2015 90470000-2) (Послуги з чищення каналізаційних колекторів) здійснюється без використання електронної системи закупівель шляхом укладання договору із ФОП Баскін І.Е., РНОКПП 2348701177.
Додаток:
1. ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-06-29-009420-a.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-06-003205-a
Код ДК 021:201590470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП БАСКІН ІГОР ЕДУАРДОВИЧ | переможець | 238 000,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
6 серп о 15:28Останні зміни
6 серп о 15:28Очікувана вартість
238 000.00UAH без ПДВ