Тендер: Частини для сільськогосподарської техніки
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваФІЛІЯ "СХІДНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Код45632138
АдресаУкраїна, 49100, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Космічна (Соборний район), будинок 35
Основна контактна особа
ІмʼяЄмельянова Ганна Леонідівна
Телефон380502122022
E-mailcxidlis.zakupivlya@ukr.net
Перелік позицій
6| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Коло поворотне при-чепа 2ПТС4Код ДК021: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки | 2 штука | До 15 серп 2026 | Україна, 49100, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Космічна (Соборний район), будинок 35 |
2 | Джгут проводів трак-торного причепуКод ДК021: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки | 2 штука | До 15 серп 2026 | Україна, 49100, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Космічна (Соборний район), будинок 35 |
3 | Ліхтар задній МТЗКод ДК021: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки | 4 штука | До 15 серп 2026 | Україна, 49100, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Космічна (Соборний район), будинок 35 |
4 | Світловідбивач трикутний червоний (АЕП)Код ДК021: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки | 4 штука | До 15 серп 2026 | Україна, 49100, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Космічна (Соборний район), будинок 35 |
5 | Штанга навіскиКод ДК021: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки | 1 штука | До 15 серп 2026 | Україна, 49100, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Космічна (Соборний район), будинок 35 |
6 | Роз’єм причепа ПС300 (вилка)Код ДК021: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки | 2 штука | До 15 серп 2026 | Україна, 49100, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Космічна (Соборний район), будинок 35 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 06 серпня 2026 16:13:53 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-06-010101-a
ID Prozorro057899a098524ce4a18e41b258aaac35
Очікувана вартість38 134.8 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-31-009096-a
Код ДК 021:201516810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ "СТ-ПРОЗОРО" | переможець | 38 134,80 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
6 серп о 16:13Останні зміни
6 серп о 16:13Очікувана вартість
38 134.80UAH з ПДВ