Тендер: Послуги з проведення обов'язкових періодичних профілактичних медичних оглядів, код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПИРЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код40216329
Веб-сайтhttp://osvitapiryatin.ukraina.org.ua
АдресаУкраїна, 37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 42
Основна контактна особа
ІмʼяОлена Шимко
Телефон+380951152599
E-mailoshymko.zakupivli@gmail.com
URLhttp://osvitapiryatin.ukraina.org.ua
Перелік позицій
8| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з проведення обов'язкового профілактичного медичного огляду керівників та їх заступників, педагогічних працівників, медичного персоналу та спеціалістів, які беруть участь у освітньому процесі (жінки)Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 177 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, Полтавська область |
2 | Послуги з проведення обов'язкового профілактичного медичного огляду керівників та їх заступників, педагогічних працівників та спеціалістів, які беруть участь у освітньому процесі (чоловіки)Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 38 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, Полтавська область |
3 | Послуги з проведення обов'язкового профілактичного медичного огляду технічного персоналу (жінки)Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 87 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, Полтавська область |
4 | Послуги з проведення обов'язкового профілактичного медичного огляду технічного персоналу (чоловіки)Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 31 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, Полтавська область |
5 | Послуги з проведення обов'язкового профілактичного медичного огляду працівників харчоблоків (жінки)Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 24 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, Полтавська область |
6 | Послуги з проведення обов'язкового медичного огляду кандидатів у водії та водіїв (чоловіки)Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 6 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, Полтавська область |
7 | Послуги з проведення попереднього, періодичного та позачергового психіатричного огляду водіївКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 6 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, Полтавська область |
8 | Періодичний психіатричний оглядКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 357 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, Полтавська область |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Наказ.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 серпня 2026 09:35:28 | Перегляд |
2 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 серпня 2026 09:35:28 | Перегляд |
3 | Звіт.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 серпня 2026 09:35:28 | Перегляд |
4 | Протокол.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 серпня 2026 09:35:28 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 серпня 2026 09:36:48 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-07-001073-a
ID Prozorroc170baa8229848c295ba823d7fcce5bc
Очікувана вартість286 172.64 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги у закупівлі за ідентифікатором UA-2026-07-03-009484-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-05-013046-a
Код ДК 021:201585110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Пирятинська лікарня Пирятинської міської ради" | переможець | 286 172,64 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 серп о 09:35Останні зміни
7 серп о 09:36Очікувана вартість
286 172.64UAH з ПДВ