Тендер: ДК 021:2015-09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія за адресою: м. Київ, вул. Райдужна 9, прим.228)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва"
Код39606435
АдресаУкраїна, 02002, Київська область, Київ, вулиця Челябінська, будинок 9-Г
Основна контактна особа
ІмʼяАнтонюк Ірина
Телефон380445174827
E-mailzakupivli-kp@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | ДК 021:2015-09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія за адресою: м. Київ, вул. Райдужна 9, прим.228)Код ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 3.1 гігакалорія | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | КМДА № 51.PDF | Не вказано | Тендеру | 07 серпня 2026 11:09:07 | Перегляд |
2 | витяг_ЗВЕДЕНИЙ ПЕРЕЛІК СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ 30.06.26.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 серпня 2026 11:09:07 | Перегляд |
3 | КМДА № 73.PDF | Не вказано | Тендеру | 07 серпня 2026 11:09:07 | Перегляд |
4 | Обґрунтування підстави Райдужна 9, прим. 228.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 серпня 2026 11:09:07 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 10 серпня 2026 15:35:28 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-07-003286-a
ID Prozorrob35f3639f38d49ff9ab83f5544c101af
Очікувана вартість14 653.51 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» керується у своїй господарській діяльності діючими нормативно-правовими актами, нормами Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», а також Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення . На момент передумови здійснення закупівлі Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» є єдиним постачальником теплової енергії за адресами замовника в м. Києві через відсутність вибору інших постачальних організацій, оскільки транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами відповідно до статті 5 Закону України «Про природні монополії» є сферою діяльності суб’єктів природних монополій. Таким чином, Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» займає монопольне становище в місті Києві та належить до суб’єктів природної монополії на ринку транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, що підтверджується у Зведеному переліку суб’єктів природних монополій, ведення якого передбачено Антимонопольним комітетом України відповідно до частини другої статті 5 Закону України «Про природні монополії» (копія витягу з Зведеного переліку суб’єктів природних монополій додається) Крім того, відповідно до Ліцензійного реєстру НКРЕКП , КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (код: 40538421, місцезнаходження: 01001, м. Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5) має право проводити ліцензовану господарську діяльність у сфері теплопостачання, а саме здійснювати виробництво теплової енергії у межах місць провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, відповідно до постанови НКРЕКП від 14.06.2018 № 448 «Про видачу ліцензії з виробництва теплової енергії КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (Теплоелектроцентраль № 5 (ТЕЦ-5) та Теплоелектроцентраль № 6 (ТЕЦ-6). Відповідно до законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про житлово-комунальні послуги», «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» контроль та регулювання діяльності суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії здійснюють адміністрації, Київська міська державна адміністрація, які на сьогодні є органом ліцензування та уповноважені здійснювати контроль за додержанням ними Ліцензійних умов. Відповідно до законів України «Про теплопостачання, «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження щодо встановлення тарифів на теплову енергію надані органам місцевого самоврядування. Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15 вересня 2025 року № 51 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, постачання теплової енергії, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» для населення, бюджетних установ, інших споживачів та релігійних організацій». Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.04.2026 р. № 73 «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15 вересня 2025 року № 51» Мережі теплопостачання, які знаходяться на території Замовника та технічно приєднані до теплових мереж у приміщеннях, обліковуються на балансі, експлуатуються і обслуговуються тільки у КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО». Тому ніякий інший суб’єкт господарювання не може здійснити постачання теплової енергії та надання послуг з постачання гарячої води Замовнику. Враховуючи зазначене КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» є єдиним постачальником теплової енергії Замовнику відповідно до наявності права доступу до мережі з технічних причин і тому конкуренція в даному випадку відсутня. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період 2026 року. Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору. З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону. Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави». Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження): 1. Витяг з зведеного переліку суб’єктів природних монополій
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-06-013077-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" | переможець | 14 653,51 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 серп о 11:09Останні зміни
10 серп о 15:35Очікувана вартість
14 653.51UAH з ПДВ