Тендер: Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату ( дезінфекційні засоби)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Київський обласний перинатальний центр" КНП КОР "КОПЦ"
Код24920550
АдресаУкраїна, 08123, Київська область, Бучанський р-н, село Любимівка, вул.Київська, буд.78/1
Основна контактна особа
ІмʼяКуба Тетяна
Телефон380991309039
E-mail11t.kuba@gmail.com
Перелік позицій
10| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Дезінфекційний засіб «Дезанідін» в 1 л (одно літрових) каністрахКод ДК021: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби | 50 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 08123, Київська область, Бучанський р-н, село Любимівка, вул.Київська, буд.78/1 |
2 | Дезінфекційний засіб «ДЕЗхлор» (таблетки) 300табл по 3-4гр)Код ДК021: 33631000-2 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань | 50 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 08123, Бучанський р-н, село Любимівка, вул.Київська, буд.78/1 |
3 | Засіб для передстерилізаційного очищення (Біонол - 850 г) у ємкостяхКод ДК021: 33631000-2 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань | 50 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 08123, Бучанський р-н, село Любимівка, вул.Київська, буд.78/1 |
4 | Концентрований перекис водню 35%, (у 5 літрових ємкостях)Код ДК021: 33631000-2 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань | 100 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 08123, Бучанський р-н, село Любимівка, вул.Київська, буд.78/1 |
5 | ДЕЗ спрей дезінфікуючий засіб - 1 кг (750 мл) з тригеромКод ДК021: 33631000-2 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань | 50 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 08123, Бучанський р-н, село Любимівка, вул.Київська, буд.78/1 |
6 | Серветки Неосептін Перевій, універсальні (по 120шт/пакунок)Код ДК021: 33631000-2 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань | 100 пакунок | До 31 груд 2026 | Україна, 08123, Бучанський р-н, село Любимівка, вул.Київська, буд.78/1 |
7 | Азопрірамова проба (600спред)Код ДК021: 33631000-2 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань | 5 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 08123, Бучанський р-н, село Любимівка, вул.Київська, буд.78/1 |
8 | «Медис» індикатори стерилізації (180/60 пакунок по 1000 шт)Код ДК021: 33631000-2 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань | 5 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 08123, Бучанський р-н, село Любимівка, вул.Київська, буд.78/1 |
9 | «Медис» індикатори стерилізації ( 160/60 – пакунок по 1000 шт)Код ДК021: 33631000-2 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 08123, Бучанський р-н, село Любимівка, вул.Київська, буд.78/1 |
10 | «Медис» індикатори стерилізації (132/60 – 5 шт. пакунок по 1000 шт)Код ДК021: 33631000-2 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань | 5 штука | До 31 груд 2026 | Україна |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 серпня 2026 12:19:55 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-07-005141-a
ID Prozorroef7aa674d8574b029d063eab463220ef
Очікувана вартість193 370 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-04-009559-a
Код ДК 021:201533630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Фізична особа-підприємець Лисий Ігор Володимирович | переможець | 193 370,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 серп о 12:15Останні зміни
7 серп о 12:20Очікувана вартість
193 370.00UAH без ПДВ