Тендер: Драбини
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428
Код14321469
АдресаУкраїна, Київська область, Київ
Основна контактна особа
ІмʼяПоловинка Ольга Миколаївна
Телефон0445276511
E-mailopolovynka@dpsu.gov.ua
Перелік позицій
2| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Драбина-трансформер алюм. 4х 3 сх. 3,7 м BLACK Industrial, КВІТКА PROКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 1 штука | Від 07 серп 2026
До 30 лист 2026 | Україна, Київська область, Київ |
2 | Драбина-стрем'янка сталева 4 сх. 0,87 м СІМПЛЕКС, EUROGOLDКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 1 штука | Від 07 серп 2026
До 30 лист 2026 | Україна, Київська область, Київ |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Звіт_UA-2026-05-14-009719-a-report.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 серпня 2026 12:20:33 | Перегляд |
2 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 серпня 2026 12:20:33 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 серпня 2026 12:21:07 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-07-005245-a
ID Prozorrof43b1b559075411c923500f2811650a6
Очікувана вартість6 502.98 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації № UA-2026-05-14-009719-a
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-09-005938-a
Код ДК 021:201544420000-0 Будівельні товари
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ «ПРОФІЦЕНТР КВІТКА» | переможець | 6 502,98 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 серп о 12:20Останні зміни
7 серп о 12:21Очікувана вартість
6 502.98UAH з ПДВ