Авторизація

Тендер: Печатка кругла на автоматичній оснастці д45мм; Штамп з оснасткою 75*38мм (Джерело фінансування: кошти Пенсійного фоду України. Орган соціального страхування - Пенсійний фонд України. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбаченних Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (зі змінами))

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 15 серп. 00:00

Аукціон
Перейти на аукціони
Кваліфікація

по 24 серп. 15:48

Розглянуто

по 30 серп. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ФОП Гудков Олексій Михайлович
Печатка кругла на автоматичній оснастці д45мм; Штамп з оснасткою 75*38мм
дійсна
11 900,00 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДМД-СЕРВІС"
Печатка кругла на автоматичній оснастці д45мм; Штамп з оснасткою 75*38мм
дійсна
12 000,00 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю
Фізична особа – підприємець Господенко Олександр Романович
Печатка кругла на автоматичній оснастці д45мм; Штамп з оснасткою 75*38мм
дійсна
13 566,50 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВАШ АВТОГРАФ"
Печатка кругла на автоматичній оснастці д45мм; Штамп з оснасткою 75*38мм
дійсна
14 599,40 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю
ТОВ "Штамп-Сервіс"
Печатка кругла на автоматичній оснастці д45мм; Штамп з оснасткою 75*38мм
дійсна
16 000,00 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю
ТОВ "Штемпельно-граверна майстерня "Лазер Лайн"
Печатка кругла на автоматичній оснастці д45мм; Штамп з оснасткою 75*38мм
дійсна
16 370,00 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Печатка кругла на автоматичній оснастці д45мм; Штамп з оснасткою 75*38мм
ФОП Гудков Олексій Михайлович
переможець
11 900,00 грнбез ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-08-07-006512-a-a1Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській областіПостачальник: ФОП Гудков Олексій Михайлович
Очікує підписання
Пропозиції розглянуті
Опубліковано
7 серп о 13:31
Останні зміни
25 серп о 13:28
Очікувана вартість
22 275.00UAH без ПДВ