Тендер: Запасні частини до вантажних транспортних засобів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
Назва1 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Полтавській області
Код38276829
АдресаУкраїна, 360000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Європейська, 37/40
Основна контактна особа
ІмʼяМарина Столярець
Телефон+380985325299
E-mailmarina.alex.stolyarets@gmail.com
Перелік позицій
5| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Хрестовина валу від роздатки до заднього моста 57*152 МАЗ 530905Код ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | До 30 серп 2026 | Україна, 37200, Полтавська область, м. Лохвиця, вул. Героїв України, 102а |
2 | Вилка-флянець карданного валу до заднього моста з чотирма отворами під хрестовину 57*152 МАЗ 530905Код ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | До 30 серп 2026 | Україна, 37200, Полтавська область, м. Лохвиця, вул. Героїв України, 102а |
3 | Тяга повздовжня з пальцями L-1080ммКод ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | До 30 серп 2026 | Україна, 37200, Полтавська область, м. Лохвиця, вул. Героїв України, 102а |
4 | Фари LED ЗІЛ 131Код ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 2 комплект | До 30 серп 2026 | Україна, 37200, Полтавська область, м. Лохвиця, вул. Героїв України, 102а |
5 | Тормозні камери ЗІЛ-131 довгий штокКод ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 4 штука | До 30 серп 2026 | Україна, 37200, Полтавська область, м. Лохвиця, вул. Героїв України, 102а |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | КБВ.docx | Не вказано | Тендеру | 10 серпня 2026 09:56:41 | Перегляд |
2 | Обгрунтування п.13.pdf | Не вказано | Тендеру | 10 серпня 2026 09:56:41 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 10 серпня 2026 09:57:08 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-10-001079-a
ID Prozorroe65e9a3ed2ad430d884fdf432395419f
Очікувана вартість36 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-10-000482-a
Код ДК 021:201534330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Письмак Павло Павлович | переможець | 36 000,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
10 серп о 09:56Останні зміни
10 серп о 09:57Очікувана вартість
36 000.00UAH без ПДВ