Тендер: Затвор дисковий тип "Баттерфляй"
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Код00135390
АдресаУкраїна, 04053, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Основна контактна особа
ІмʼяОвсієнко Дар′я
Телефон380935164364
E-mailDaria.Ovsiienko@Ukrnafta.com
Перелік позицій
7| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Затвор дисковий Баттерфляй DN 100 мм PN 1,6 МПа FKMКод ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 80 штука | До 27 жовт 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Затвор дисковий Баттерфляй DN 125 мм PN 1,6 МПа FKMКод ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 20 штука | До 27 жовт 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Затвор дисковий Баттерфляй DN 150 мм PN 1,6 МПаКод ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 24 штука | До 27 жовт 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Затвор дисковий Баттерфляй DN 200 мм PN 1,6 МПаКод ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 4 штука | До 27 жовт 2026 | Україна, Відповідно до документації |
5 | Затвор дисковий Баттерфляй DN 250 мм PN 1,6 МПаКод ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 10 штука | До 27 жовт 2026 | Україна, Відповідно до документації |
6 | Затвор дисковий Баттерфляй DN 250 мм PN 1,6 МПаКод ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 9 штука | До 27 жовт 2026 | Україна, Відповідно до документації |
7 | Затвор дисковий Баттерфляй DN 300 мм PN 1,6 МПаКод ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 2 штука | До 27 жовт 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 10 серпня 2026 13:18:30 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Строки оплати Товару (партії Товару): протягом 90 календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідної (-их) видаткової (-их) накладної (-их) (у випадку, якщо Постачальником Товару є резидентом України) або акту (-ів) приймання-передачі Товару (у випадку, якщо Постачальником Товару є нерезидент України). | Пiсляоплата | 100% | 90 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруОпис: Умови поставки: DDP (адреса Вантажоотримувача) згідно з «ІНКОТЕРМС. Офіційні правила тлумачення торговельних термінів Міжнародної торгової палати (редакція 2020 року)». Строк поставки всього товару: поставка всього Товару здійснюється Постачальником протягом 80 календарних днів з моменту підписання договору. Термін поставки включає гідравлічні випробування протягом 15 календарних днів. | Одноразова поставка | 100% | 80 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2026-08-10-005293-a
ID Prozorro55386201130e4dba84c82710a8407a74
Очікувана вартість1 107 952.68 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-P-2026-07-14-012684-a
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-14-012684-a
Код ДК 021:201542130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ «МОТОРПРОЕКТ» | переможець | 1 107 952,68 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
10 серп о 13:17Останні зміни
10 серп о 13:18Очікувана вартість
1 107 952.68UAH з ПДВ