IDUA-2026-08-10-005757-a
ID Prozorro84a2597162dc45b280145a9c4a9b5cf5
ПриміткиУ зв'язку з відсутністю технічної можливості, реалізованої засобами електронної системи закупівель, замовник самостійно додає до звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, інформацію про кінцевих бенефіціарних власників постачальника товару (товарів), виконавця робіт, надавача послуги (послуг).
1.1. Прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) – Топчій Ірина Вікторівна;
1.2. Країна громадянства (підданства) – Україна;
1.3. Характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу) - прямий вирішальний вплив, 58,4 відсотка.
Інформація підтверджується даними з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань
Очікувана вартість299 999.98 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги № UA-2026-07-17-006222-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-10-006535-a
Код ДК 021:201530230000-0 Комп’ютерне обладнання