Тендер: Запасні частини до військової техніки
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина A3955
Код07954406
АдресаУкраїна
Основна контактна особа
Імʼя
Перелік позицій
7| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Поршень 97,5 ммКод ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 4 штука3 960 UAH без ПДВ | До 31 серп 2026 | Україна, Білгород-Дністровський |
2 | Комплект прокладок двигуна повнийКод ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука5 250 UAH без ПДВ | До 31 серп 2026 | Україна, Білгород-Дністровський |
3 | ПомпаКод ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука5 220 UAH без ПДВ | До 31 серп 2026 | Україна, Білгород-Дністровський |
4 | Вкладиші шатунні 0,25Код ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 комплект1 000 UAH без ПДВ | До 31 серп 2026 | Україна, Білгород-Дністровський |
5 | Вкладиші корені 0,25Код ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 комплект3 300 UAH без ПДВ | До 31 серп 2026 | Україна, Білгород-Дністровський |
6 | Фільтр маслянийКод ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 5 штука310 UAH без ПДВ | До 31 серп 2026 | Україна, Білгород-Дністровський |
7 | Фільтр паливнийКод ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 5 штука236 UAH без ПДВ | До 31 серп 2026 | Україна, Білгород-Дністровський |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 7. П. 40. ОБГ нагальна потреба запчастини-1.pdf | Не вказано | Тендеру | 10 серпня 2026 15:50:34 | Перегляд |
2 | 322. Протокол (Запасні запчастини).pdf | Не вказано | Тендеру | 10 серпня 2026 15:50:34 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 10 серпня 2026 15:53:32 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-10-009159-a
ID Prozorro6bcafaf05fe84f71a07d31fe690f77e2
ПриміткиІнформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, тип бенефіціарного володіння, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу, інший характер та міра впливу, або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи
БУРАВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул.Липова, будинок 20, квартира 48.
Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив
Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 66.66
СЛАВНІКОВА ОЛЕНА ЮРІЇВНА, громадянство: Україна, Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул.Іларіонівська, будинок 7, кімната 88.
Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив
Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 33.34
Очікувана вартість33 340 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-08-000080-a
Код ДК 021:201534330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САГАР" | переможець | 33 340,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
10 серп о 15:50Останні зміни
10 серп о 15:53Очікувана вартість
33 340.00UAH без ПДВ