Тендер: Ноші для евакуації потерпілих, ноші для рятувальних робіт із плечовими опорами
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваМобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Код14372923
Веб-сайтhttps://mrclviv.dsns.gov.ua
АдресаУкраїна, 82100, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44
Основна контактна особа
ІмʼяРуслан Костецький
Телефон+380978564483
E-mailkosmonavt4487@gmail.com
URLhttps://mrclviv.dsns.gov.ua
Перелік позицій
2| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Ноші для рятувальних робіт із плечовими опорами Kong LECCO 2,0 Stretcher (в комплектації: розбірна металева рама -1 шт., транспортувальні плечові опори – 4 шт., тканинне полотно – 1шт., комплект інтегрованих внутрішніх та зовнішніх регульованих ременів (із поліпропілену) з фіксаторами для надійної іммобілізації потерпілого – 1шт., анатомічна подушка підголовник PILLOW FOR LECCO / LECCO 2.0 – 1 шт., сумка транспортувальна -1 шт., колесо транспортувальне одинарне WILLY FOR LECCO -1 шт., ручки для переноски HANDLES FOR LECCO – 4 шт.)Код ДК021: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні | 1 комплект277 765 UAH без ПДВ | Від 11 серп 2026
До 30 лист 2026 | Україна, 82100, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44 |
2 | Ноші рятувальні для евакуації потерпілих DX 020 (в комплектації: ноші з гнучкою конструкцією- 1 шт., стропи для транспортування в горизонтальному положенні - 1 компл., мотузка для транспортування постраждалого у вертикальному положенні, довжина 7 м, діаметр 10,5 мм – 1 шт., рюкзак для перенесення – 1 шт., додаткові тримачі для перенесення – 4 шт., карабін AZ 018 – 1 шт.)Код ДК021: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні | 1 комплект26 400 UAH без ПДВ | Від 11 серп 2026
До 30 лист 2026 | Україна, 82100, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44 |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Portal.pdf | Не вказано | Тендеру | 11 серпня 2026 18:15:38 | Перегляд |
2 | Обгрунтування (ноші)1.pdf | Не вказано | Тендеру | 11 серпня 2026 18:15:38 | Перегляд |
3 | UA-2026-07-28-011768-a-report.pdf | Не вказано | Тендеру | 11 серпня 2026 18:15:38 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 11 серпня 2026 18:16:14 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-11-012702-a
ID Prozorrof181bc7c1ec94746ba25e0e53525fd09
Очікувана вартість304 165 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги (ID: UA-2026-07-28-011768-a) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-11-015033-a
Код ДК 021:201533190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Фізична особа - підприємець КРИШТАК ДЕНИС МИХАЙЛОВИЧ | переможець | 304 165,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
11 серп о 18:15Останні зміни
11 серп о 18:16Очікувана вартість
304 165.00UAH без ПДВ