Тендер: Акумулятори DJI Matrice 4 Series Battery, Інтелектуальні батареї DJI WB37, Акумулятори DJI Intelligent Flight Battery for Mavic 3
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваМобільний рятувальний центр швидкого реагування "Донецьк – Луганськ" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Код08588599
АдресаУкраїна, 62416, Харківська область, селище Пісочин, вул. ім. Беліменків, 8
Основна контактна особа
ІмʼяСавічев Артем Анатолійович
Телефон0933515248
E-maila.a.savichev@dsns.gov.ua
Перелік позицій
3| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Акумулятор DJI Matrice 4 Series BatteryКод ДК021: 31440000-2 Акумуляторні батареї | 3 штука | До 31 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Інтелектуальна батарея DJ WB37Код ДК021: 31440000-2 Акумуляторні батареї | 2 штука | До 31 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Акумулятор DJI Intelligent Flight Battery for Mavic 3Код ДК021: 31440000-2 Акумуляторні батареї | 8 штука | До 31 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | обгрунт.акум..pdf | Тендерна документація | Тендеру | 12 серпня 2026 12:51:08 | Перегляд |
2 | №246 РП, Без ЕСЗ п.13 Відмінено торги (Акумулятори БПЛА) - загальний.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 12 серпня 2026 12:51:09 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 12 серпня 2026 12:51:39 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-12-005463-a
ID Prozorrod985dc32f3a040759346f79cd5399fee
Очікувана вартість83 520 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
Обґрунтування17.07.2026 р. Замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі — відкриті торги з особливостями за предметом: «Акумулятори DJI Matrice 4 Series Battery, Інтелектуальні батареї DJI WB37, Акумулятори DJI Intelligent Flight Battery for Mavic 3 або еквівалент» (код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї). Очікувана вартість закупівлі становила: 83 521,60 грн. без ПДВ. Ідентифікатор закупівлі в електронній системі: UA-2026-07-17-002483-a.
У строк, установлений Замовником згідно з вимогами законодавства, не було подано жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Відповідно, 25.07.2026 р. електронна система закупівель автоматично відмінила вказану процедуру закупівлі через неподання жодної тендерної пропозиції.
Потреба у закупівлі вищезазначених товарів залишається актуальною та критично необхідною для Замовника.
Відповідно до абзацу 1 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 із змінами) (далі — Особливості), придбання замовниками товарів і послуг (крім поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у визначених цим пунктом випадках.
Зокрема, згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей, Замовник може укласти договір без застосування відкритих торгів у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями.
При цьому Замовником повністю дотримано обов'язкові умови для застосування цієї норми, а саме:
• Незмінність предмета: Предмет закупівлі (Акумулятори DJI Matrice 4 Series Battery, Інтелектуальні батареї DJI WB37, Акумулятори DJI Intelligent Flight Battery for Mavic 3), його технічні, кількісні та якісні характеристики повністю відповідають тим, що були визначені Замовником у тендерній документації відмінених торгів.
• Незмінність вимог: Вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, які були визначені у тендерній документації відмінених торгів.
• Дотримання вартісних меж: Сума договору про закупівлю, який планується укласти з Фізичною особою-підприємцем Ковальчук Валентина Сергіївна, становить 83 520,00 грн. без ПДВ, що не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі (83 521,60 грн. без ПДВ), зазначену в оголошенні про проведення відмінених відкритих торгів.
Зважаючи на вищевикладене, а також на наявність об’єктивної потреби у закупівлі, з метою раціонального та ефективного використання коштів, наявні всі законні підстави для застосування винятку, передбаченого підпунктом 6 пункту 13 Особливостей, та укладення прямого договору про закупівлю з Фізичною особою-підприємцем Ковальчук Валентина Сергіївна.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-12-006746-a
Код ДК 021:201531440000-2 Акумуляторні батареї
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Фізична особа – підприємець Ковальчук Валентина Сергіївна | переможець | 83 520,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
12 серп о 12:51Останні зміни
12 серп о 12:51Очікувана вартість
83 520.00UAH без ПДВ