Тендер: Труби поліетиленові та фітинги
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне підприємство "Калинівкаводоканал" Калинівської міської ради
Код36657927
АдресаУкраїна, 22400, Вінницька область, Калинівський район, м. Калинівка , вул. Незалежності, 65 г
Основна контактна особа
ІмʼяТетяна Злотник-Корчевська
Телефон+380971092042
E-mailtkorska59@ukr.net
Перелік позицій
19| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Засувка з обгумованим клином фланцева Z101\GJS500-7\GJS500-7+EPDM\PN16\DN100Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 1 штука4 800 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
2 | Буртова втулка 110 СДР 17Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 4 штука247 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
3 | Фланець приварний Ду 100 (Ру 10, під 110 бурт із отв. 128)Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 4 штука325.5 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
4 | Муфта терморезисторна 110 TQ-GFКод ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 4 штука483 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
5 | Коліно терморезисторне 200 TQ-GFКод ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 5 штука7 623 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
6 | Труба ПЕ 100 ВОДА SDR-17 (1 Мпа) 200*11,9Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 108 метр1 348 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
7 | Муфта терморезисторна 200 TQ-GFКод ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 4 штука1 605 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
8 | Буртова втулка 200 СДР 17Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 1 штука988.05 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
9 | Фланець приварний Ду 200 (Ру 10, під 200 бурт. із отв. 225 мм)Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 1 штука791.7 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
10 | Трійник терморезисторний 110 /63TQ-GFКод ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 1 штука1 111.95 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
11 | Перехід редукційний терм 63\50 TQ-GFКод ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 1 штука354.9 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
12 | Коліно терморезисторне 50 TQ-GFКод ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 1 штука519.75 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
13 | Сідловий трійник терм. 200\110 TQ-GFКод ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 2 штука4 515 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
14 | Сідловий трійник терм. 110\63 TQ-GFКод ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 2 штука940.8 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
15 | Муфта терморезисторна 63 TQ-GFКод ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 2 штука217.35 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
16 | Перехід 63*2" ЗР латуньКод ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 2 штука1 413 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
17 | Коліно терморезисторне 110 TQ-GFКод ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 2 штука1 383 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
18 | Фланець приварний Ду 300 (Ру 10)Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 2 штука1 630 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
19 | АДАПТЕР УНІВЕРСАЛЬНИЙ ЧАВУННИЙ ФЛАНЦЕВИЙ M101 / GJS450-10 /PN10/16 / DN300 (315-332)Код ДК021: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби | 1 штука5 387 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 22400, Вінницька область, Калинівка, Незалежності 65 г |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Рішення 418.pdf | Не вказано | Тендеру | 12 серпня 2026 16:22:50 | Перегляд |
2 | Акт обстеження 110826.pdf | Не вказано | Тендеру | 12 серпня 2026 16:22:50 | Перегляд |
3 | Обгрунтування 1208.pdf | Не вказано | Тендеру | 12 серпня 2026 16:22:50 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 12 серпня 2026 16:23:57 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-12-010664-a
ID Prozorroc9f003a5dd024c2e80c3507c2e39a471
Очікувана вартість228 492.65 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-12-012223-a
Код ДК 021:201544160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
БОНДАРЧУК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ | переможець | 228 492,65 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
12 серп о 16:22Останні зміни
12 серп о 16:24Очікувана вартість
228 492.65UAH без ПДВ