Тендер: Послуга із заміни в ЄДЕБО користувача (користувачів) уповноваженого суб’єкта з доступом із використанням динамічних бібліотек
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваНаціональний університет "Львівська політехніка"
Код02071010
АдресаУкраїна, 79013, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
Основна контактна особа
ІмʼяКукса Наталія Миколаївна
Телефон380322582564
E-mailkuksanataliya@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуга із заміни в ЄДЕБО користувача (користувачів) уповноваженого суб’єкта з доступом із використанням динамічних бібліотекКод ДК021: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних | 1 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03057, м. Київ, вул. О. Довженка,3 |
Документи закупівлі
7Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування підстави для здійснення закупівлі.pdf | Не вказано | Тендеру | 13 серпня 2026 17:29:05 | Перегляд |
2 | наказ 501-1-10 від 08.07.2026 (1).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 серпня 2026 17:29:05 | Перегляд |
3 | 1.Постанова КМУ від 15 липня 2025 р. № 872 Про Єдину державну електронну базу з питань освіти.pdf | Не вказано | Тендеру | 13 серпня 2026 17:29:05 | Перегляд |
4 | Інформація про кінцевих бенефіціарних власників ДП ІНФОРЕСУРС.docx | Не вказано | Тендеру | 13 серпня 2026 17:29:05 | Перегляд |
5 | 2.Постанова КМУ від 12.12.2018р. №1060 Деякі питання функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти.pdf | Не вказано | Тендеру | 13 серпня 2026 17:29:05 | Перегляд |
6 | 3.Закон України «Про вищу освіту» № 1556-VII.pdf | Не вказано | Тендеру | 13 серпня 2026 17:29:05 | Перегляд |
7 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 13 серпня 2026 17:29:32 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-13-012375-a
ID Prozorrocb4c090f9fe64a9c8e41758488b19cbf
Очікувана вартість150 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Статтями 7, 24, 25, 33, 44 Закону України «Про вищу освіту» № 1556-VII встановлено необхідність внесення закладами вищої освіти інформації та документів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) (далі – ЄДЕБО).
Згідно статті 8 Закону України «Про вищу освіту» № 1556-VII Засади функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти визначаються законодавством.
Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 № 1060 «Деякі питання функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти» Державне підприємство “Інфоресурс”, що належить до сфери управління розпорядника Єдиної державної електронної бази з питань освіти - Міністерства освіти і науки України, визначено технічним адміністратором Єдиної державної електронної бази з питань освіти.
Згідно пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 № 1060 установлено, зокрема, що технічний адміністратор Єдиної державної електронної бази з питань освіти здійснює заходи із створення, модернізації і супроводження програмного забезпечення Єдиної державної електронної бази з питань освіти, у тому числі її реєстрів, та інформаційно-пошукової системи доступу до її відкритих даних, їх технічного і технологічного забезпечення, збереження та захисту відомостей та даних, надання, тимчасового припинення (блокування) та анулювання доступу до цієї бази та її реєстрів, надання послуг у сфері їх функціонування, а також інші функції, визначені законодавством.
Положенням про Єдину державну електронну базу з питань освіти, затвердженим Постановою Кабінету міністрів України від 15 липня 2025 р. № 872 «Про Єдину державну електронну базу з питань освіти»(далі- Положення), встановлено, що «власником Єдиної електронної бази та виключних майнових прав на її програмне забезпечення є держава в особі МОН. Держателем Єдиної електронної бази є МОН, адміністратором - державне підприємство “Інфоресурс”, що належить до сфери управління МОН.
Згідно Положення «Головним призначенням Єдиної електронної бази є забезпечення фізичних та юридичних осіб інформацією у сфері освіти», а також «користувач Єдиної електронної бази (далі - користувач) - працівник суб’єкта ведення Єдиної електронної бази, якому наказом керівника суб’єкта ведення Єдиної електронної бази надано право доступу до Єдиної електронної бази для внесення (зміни) інформації з метою її підтримання в повному, актуальному та достовірному стані, а також отримання (використання) інформації, що міститься в Єдиній електронній базі».
Пунктом 9 Положення передбачено : «Організація та підтримання доступу до Єдиної електронної бази на підставі заяви про організацію доступу до Єдиної електронної бази здійснюється адміністратором на платній договірній основі з урахуванням вартості послуг з організації доступу до Єдиної електронної бази, визначеної МОН» ;
«Для виконання суб’єктами ведення Єдиної електронної бази функцій, визначених цим Положенням, адміністратор надає (організовує та підтримує) доступ до Єдиної електронної бази користувачам на підставі:
наказу МОН - користувачам від МОН;
наказу (розпорядження) адміністратора - користувачам від адміністратора;
заяви суб’єкта ведення Єдиної електронної бази про організацію доступу до Єдиної електронної бази, що обов’язково містить інформацію про нього або його відокремлений підрозділ, дані його користувача (користувачів), якому (яким) надається доступ до Єдиної електронної бази, визначені підпунктом 6 пункту 14 цього Положення, - користувачам від інших суб’єктів ведення Єдиної електронної бази.
Доступ до Єдиної електронної бази забезпечується користувачам з автоматизованих робочих місць (робочих станцій, локальних обчислювальних мереж, інформаційно-комунікаційних систем), у яких реалізовано узгоджені з адміністратором рішення щодо захисту інформації, з дати, визначеної адміністратором.
Для доступу користувача до Єдиної електронної бази суб’єкт ведення Єдиної електронної бази створює йому обліковий запис.
Користувач отримує право доступу до ЄДЕБО після проходження авторизації та автентифікації.
У зв’язку з призначенням користувачів ЄДЕБО у Національного університету «Львівська політехніка» виникає потреба у послузі із заміни в ЄДЕБО користувача (користувачів) уповноваженого суб’єкта з доступом із використанням динамічних бібліотек (Наказ №501-1-10 від 15.06.2026р.).
Отже, послуги, які становлять предмет закупівлі можуть бути надані лише певним суб’єктом господарювання через відсутність конкуренції з технічних причин, а саме технічним адміністратором ЄДЕБО - Державним підприємством “Інфоресурс”, код ЄДРПОУ 37533381.
Зважаючи на відсутність конкуренції з технічних причин, оскільки послуги, які становлять предмет закупівлі можуть бути надані виключно адміністратором ЄДЕБО - Державним підприємством “Інфоресурс” у Замовника наявні підстави здійснити Закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей. А саме, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання через відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей. , замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону.
Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до цього пункту.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для здійснення закупівлі відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей (документальне підтвердження) :
1. Постанова КМУ від 15 липня 2025 р. № 872 «Про Єдину державну електронну базу з питань освіти» ;
2. Постанова КМУ від 12.12.2018р. №1060 Деякі питання функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти;
3. Закон України «Про вищу освіту» № 1556-VII;
4. Наказ НУ «Львівська політехніка» №501-1-10 від 15.06.2026р. «Про призначення користувачів Єдиної державної електронної бази з питань освіти».
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-13-015065-a
Код ДК 021:201572320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Державне підприємство "Інфоресурс" | переможець | 150,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
13 серп о 17:29Останні зміни
13 серп о 17:29Очікувана вартість
150.00UAH з ПДВ