Тендер: Путівки на санаторно-курортне лікування окремих категорій громадян: ветеранів війни, учасників бойових днів, військовослужбовців та членів їх родин (захворювання опорно-рухового апарату)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваОлевська міська рада
Код04343470
Веб-сайтhttp://olevsk-gromada.gov.ua/
АдресаУкраїна, 11001, Житомирська область, м. Олевськ, вул. Володимирська, 2
Основна контактна особа
ІмʼяОлександр Новак
Телефон+380953127499
E-mailalexandrnowak9@gmail.com
URLhttp://olevsk-gromada.gov.ua/
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Путівки на санаторно-курортне лікування окремих категорій громадян: ветеранів війни, учасників бойових днів, військовослужбовців та членів їх родин (захворювання опорно-рухового апарату)Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 8 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
7Остання редакція
Історія змін
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | UA-2026-07-27-010385-a-report.pdf | Не вказано | Тендеру | 14 серпня 2026 11:44:13 | Перегляд |
2 | Інформація про кінцевого бенефіціарного власника.pdf | Не вказано | Тендеру | 14 серпня 2026 11:44:13 | Перегляд |
3 | Про продовження строку дії ... _ від 13.07.2026 № 596_2026 (Текст для друку).pdf | Не вказано | Тендеру | 14 серпня 2026 11:44:13 | Перегляд |
4 | Протокол №1 засідання комісії з розгляду питань щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням окремих категорій громадян (ветеранів.pdf | Не вказано | Тендеру | 14 серпня 2026 11:44:13 | Перегляд |
5 | Протокол №104-2026 річний план+звіт про договір+обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 14 серпня 2026 11:44:13 | Перегляд |
6 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 14 серпня 2026 12:03:01 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-14-004366-a
ID Prozorrocadce54abef4430b8c8e1bfb0a5c7899
Очікувана вартість146 880 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Олевською міською радою була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором: UA-2026-07-27-010385-a.
04.08.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі, додається (ID: UA-2026-07-27-010385-a).
При цьому у Замовника існує потреба в Закупівлі.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для Закупівлі та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації, і укладення договору.
З огляду на викладене, рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-14-005159-a
Код ДК 021:201585110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-САНАТОРНИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ДИТЯЧОГО ТА ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ "ДЕНИШІ" | переможець | 146 880,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
14 серп о 11:44Останні зміни
14 серп о 12:03Очікувана вартість
146 880.00UAH з ПДВ