Тендер: Запасні частини до транспортних засобів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Код08803595
АдресаУкраїна
Основна контактна особа
Імʼя
Перелік позицій
11| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Палець д.40Код ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Палець д.50Код ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Втулка д.50Код ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Кільце д.20Код ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
5 | Кільце д.24Код ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
6 | Джойстік під вилкуКод ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
7 | Комплект підключення тросаКод ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
8 | Трос підключенняКод ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
9 | Комплект штуцерівКод ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
10 | Корпус вилок в зборіКод ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
11 | Корпус бортовий МТЗ-82Код ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 14 серпня 2026 15:37:31 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-14-009727-a
ID Prozorrocef6dadbc2854f099176e12d0fa18a3d
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Оборонний постачальник | переможець | 33 445,00 грнбез ПДВ |