Тендер: Продукти харчування
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОПІЛЬНЯНСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОПІЛЬНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Код01991889
АдресаУкраїна, 13501, Житомирська область, селище Попільня, вул. Київська, 40
Основна контактна особа
ІмʼяЛілія Симоненко
Телефон+380413725946
E-mailekon_popilcrl@ukr.net
Перелік позицій
15| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Крупа арнауткаКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 27 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
2 | ГорохКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 25 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
3 | перловкаКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 25 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
4 | вівсянкаКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 25 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
5 | гречкаКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 25 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
6 | манкаКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 10 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
7 | макарониКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 50 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
8 | борошноКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 50 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
9 | цукорКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 100 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
10 | молокоКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 121.5 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
11 | сир кисломолочнийКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 15 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
12 | сметанаКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 18 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
13 | масло вершковеКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 25 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
14 | сир твердийКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 4 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
15 | яйцяКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 1 080 штука | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 17 серпня 2026 12:45:30 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-17-005255-a
ID Prozorrod1aeee2b3171421ca57b6c5c42250203
Очікувана вартість33 753.5 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-17-006507-a
Код ДК 021:201515890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КРАВЧУК ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ | переможець | 33 753,50 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
17 серп о 12:44Останні зміни
17 серп о 12:45Очікувана вартість
33 753.50UAH без ПДВ