Тендер: Продукти харчування
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОПІЛЬНЯНСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОПІЛЬНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Код01991889
АдресаУкраїна, 13501, Житомирська область, селище Попільня, вул. Київська, 40
Основна контактна особа
ІмʼяЛілія Симоненко
Телефон+380413725946
E-mailekon_popilcrl@ukr.net
Перелік позицій
10| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | М'ясо птиціКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 20 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
2 | фарш курячийКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 15 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
3 | сарделькиКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 50 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
4 | моркваКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 60 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
5 | цибуляКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 40 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
6 | бурякКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 10 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
7 | капустаКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 300 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
8 | огіркиКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 50 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
9 | помідориКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 50 кілограм | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
10 | сікКод ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні | 108 пачка | Від 10 серп 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 13501, Житомирська область, Попільня, вулиця Київська, 40 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 17 серпня 2026 12:56:58 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-17-005397-a
ID Prozorroa228080ebd744841939650f200a017f1
Очікувана вартість29 092 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-17-006800-a
Код ДК 021:201515890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КРАВЧУК ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ | переможець | 29 092,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
17 серп о 12:51Останні зміни
17 серп о 12:57Очікувана вартість
29 092.00UAH без ПДВ