Тендер: Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного валіфікаційного іспиту
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваНаціональний університет водного господарства та природокористування
Код02071116
АдресаУкраїна, 33028, Рівненська область, Рівне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 11
Основна контактна особа
ІмʼяЯкимчук Ярослав Ігорович
Телефон380362635131
E-mailya.i.yakymchuk@nuwm.edu.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного валіфікаційного іспитуКод ДК021: 80430000-7 Послуги у сфері університетської освіти для дорослих | 6 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
8Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол № 93.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 серпня 2026 15:37:04 | Перегляд |
2 | Постановка КМУ Про атестацію здобувачів... від 19.05.2021 № 497.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 серпня 2026 15:37:04 | Перегляд |
3 | Наказ МОЗ від 11.07.2025 № 1107 (Графіки проведення).pdf | Не вказано | Тендеру | 17 серпня 2026 15:37:04 | Перегляд |
4 | Про затвердження Порядку здійснення єдиного державного ква… - Постанова № 334 від 28.03.2018 - d474917-20260228.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 серпня 2026 15:37:04 | Перегляд |
5 | Наказ МОЗ від 21.01.2026 № Н_3_07.4 (Статут).pdf | Не вказано | Тендеру | 17 серпня 2026 15:37:04 | Перегляд |
6 | Наказ МОЗ від 03.06.2022 № 939 (Про реорганізація).pdf | Не вказано | Тендеру | 17 серпня 2026 15:37:04 | Перегляд |
7 | ДЦТ Центр якості освіти МОЗ.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 серпня 2026 15:37:04 | Перегляд |
8 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 17 серпня 2026 15:38:33 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-17-009554-a
ID Prozorro755ca56c68fa4f71963160e9606ca283
Очікувана вартість9 298.08 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняДержавне некомерційне товариство «Центр якості освіти Міністерства охорони здоров'я України» (далі — ДНТ «Центр якості освіти МОЗ») є правонаступником Державної організації «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки “Медицина” і “Фармація” при Міністерстві охорони здоров'я України», створеної згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України від 15.01.1999 року № 7 «Про заходи щодо виконання наказу МОЗ України від 14 серпня 1998 року № 251 «Про затвердження положення про систему ліцензійних інтегрованих іспитів фахівців з вищою освітою напрямів підготовки “Медицина” і “Фармація”». Державне некомерційне підприємство «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки “Медицина” і “Фармація” при Міністерстві охорони здоров’я України» відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 03 червня 2022 року № 939 «Про реорганізацію державної організації «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки “Медицина” і “Фармація” при Міністерстві охорони здоров'я України», з урахуванням частини одинадцятої статті 17 Закону України «Про особливості регулювання діяльності юридичних осіб окремих організаційно-правових форм у перехідний період та об'єднань юридичних осіб». Одним зі статутних завдань товариства є розробка і впровадження у систему підготовки здобувачів вищої освіти галузі знань 22 «Охорона здоров'я» і «Охорона здоров’я та соціальне забезпечення» (крім спеціальностей у сфері соціального забезпечення) компонентів Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ), ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок» та інших заходів з зовнішнього оцінювання професійної компетентності фахівців. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 р. № 497 «Про атестацію здобувачів ступеня фахової передвищої освіти та ступенів вищої освіти на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту» атестація осіб, які здобувають ступінь фахової передвищої освіти та вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я», здійснюється у формі кваліфікаційного іспиту відповідно до Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступенів фахової передвищої освіти та вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 334. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 334 «Про затвердження Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань “22 Охорона здоров’я”» (із змінами, внесеними згідно з постановою КМУ № 308 від 03.04.2019) (далі — Постанова № 334) атестація здобувачів ступенів фахової передвищої освіти та вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я» здійснюється у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ). Єдиний державний кваліфікаційний іспит, крім практичного (клінічного) іспиту, проводиться ДНТ «Центр якості освіти МОЗ», яке є спеціально уповноваженим державним некомерційним товариством для встановлення відповідності засвоєних здобувачами вищої освіти рівня та обсягу знань, умінь, інших компетентностей вимогам стандартів вищої освіти. Графіки проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступенів вищої освіти магістр, бакалавр, ступеня фахової передвищої освіти та ліцензійних інтегрованих іспитів для лікарів (фармацевтів/провізорів)-інтернів галузі знань «22 Охорона здоров’я» у 2026 році затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 11.07.2025 р. Враховуючи вищезазначене та згідно з пунктом 4 Постанови № 334, надання послуг з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту може бути здійснено Замовнику виключно ДНТ «Центр якості освіти МОЗ». З огляду на зазначене, а також на необхідність забезпечити потребу Замовника у послузі, наявні підстави здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, а саме — коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання через відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена Замовником. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пунктів 3–8 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби Замовника на період до кінця 2026 року. На даний час існує необхідність у проведенні закупівлі послуг з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту та послуг з розроблення, підготовки та обробки результатів іспиту «Крок 2». Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів у разі відсутності конкуренції з технічних причин. Враховуючи вищенаведене, на ринку надання послуг за кодом 80430000-7 — Послуги у сфері університетської освіти для дорослих — відсутня конкуренція, внаслідок чого договір про закупівлю зазначених послуг може бути укладений лише з ДНТ «Центр якості освіти МОЗ». Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі та якнайшвидшого забезпечення потреби Замовника в умовах воєнного стану, Замовник прийняв рішення щодо здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу із застосуванням підстави, передбаченої підпунктом 5 пункту 13 Особливостей. З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству. За результатами закупівель замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт, договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення закупівлі.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-17-011902-a
Код ДК 021:201580430000-7 Послуги у сфері університетської освіти для дорослих
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Державне некомерційне товариство "Центр якості освіти Міністерства охорони здоров'я України" | переможець | 9 298,08 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
17 серп о 15:37Останні зміни
17 серп о 15:39Очікувана вартість
9 298.08UAH з ПДВ