Тендер: Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту військової техніки (автомобіль MERCEDES-BENZ SPRINTER в/н 9947Р5), код за ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання).
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
Код08015857
АдресаУкраїна
Основна контактна особа
ІмʼяЛюдмила Руденко
Телефон+380505566345
E-mailoch_vmkcshr@post.mil.gov.ua
Перелік позицій
20| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | АТЛ.Є.01.00.00 Комп'ютерна діагностикаКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
2 | АТЛ.ПП.01.00 Комплексна перевірка автомобіляКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
3 | АТЛ.КП.01.04.01 АКПП - перевірка рівня оливиКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
4 | АТЛ.КП.01.16 Деференціал (редуктор) - перевірка рівня оливиКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
5 | АТЛ.КП.01.064 АКПП - часткова заміна оливи з заміною фільтраКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
6 | АТЛ.КП.01.17 Диференціал (редуктор) - заміна оливиКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
7 | АТЛ.РУ.01.40 Рульова рейка - зняття\встановленняКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
8 | АТЛ.ТВ.01.45 ЕГР зняття/встановленняКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
9 | АТЛ.ДВ.01.03.01 Розборка підкапотного просторуКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
10 | АТЛ.ПП.01.40.9 Втулка стійки стабілізатора поперечної стійкості заднього - зняття/встановленняКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 4 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
11 | АТЛ.ПП.01.40.9 Втулка стабілізатора поперечної стійкості заднього - зняття/встановленняКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 2 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
12 | АТЛ.Є.01.60.1 Датчик ABS - зняття/встановленняКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
13 | АТЛ.РУ.01.17 Гідропідсилювач - заміна рідиниКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
14 | АТЛ.ТВ.01.45/1 Клапан ЕГР чищенняКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
15 | АТЛ.Є.01.01 Електроустаткування - перевірка роботиКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
16 | АТЛ.Є.01.16.12 Лампа стоп-сигналу - зняття/встановленняКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
17 | АТЛ.ТС.01.75 Вінець ABS замінаКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
18 | АТЛ.ПП.01.09.01 Привідний вал (піввісь) задній правий - зняття/встановленняКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
19 | АТЛ.РР.01.03 Регулювальні роботи (за годину)Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
20 | АТЛ.РР.01.02 (Слюсарні роботи (за годину)Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 27 серп 2026 | Україна |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол_180_Д_414.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 серпня 2026 23:57:39 | Перегляд |
2 | КБВ ТРЕЙД ПОЛТАВА.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 серпня 2026 23:57:39 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 17 серпня 2026 23:58:05 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-17-013003-a
ID Prozorro5cc9ba3a75ad4256b1387d020cd15cb7
Очікувана вартість29 346.41 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Потреба в закупівлі з технічного обслуговування та поточного ремонту військової техніки (автомобіль MERCEDES-BENZ SPRINTER в/н 9947P5) відповідно до рапорту обґрунтована тим, що автомобіль MERCEDES-BENZ SPRINTER в/н 9947P5 здійснює завдання щодо перевезення особового складу. На сьогоднішній день транспортний засіб потребує негайного ремонту. За час експлуатації автомобіль MERCEDES-BENZ SPRINTER в/н 9947P5 здійснив велику кількість виїздів за призначенням, що призвело до значного пробігу та погіршення технічного стану.
У зв’язку з цим у взводу МТЗ є невідкладна потреба для проведення безпечної евакуації та недопущення зриву виконання поставлених задач.
Враховуючи нагальну та невідкладну потребу взводу МТЗ у використанні автомобіля MERCEDES-BENZ SPRINTER в/н 9947P5, закупівля послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту через процедуру відкриті торги з особливостями може призвести до зупинки роботи взводу МТЗ що, в свою чергу, спричинить неприпустимі перешкоди у наданні медичних послуг військовослужбовцям Збройних Сил України, які потребують евакуації та лікування у військовій частині А4615.Враховуючи вище викладене взводу МТЗ у закупівлі послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту є нагальною, що документально підтверджено рапортом. Відтак є правові підстави для закупівлі Послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту військової техніки (автомобіль MERCEDES-BENZ SPRINTER в/н 9947P5), код державного класифікатору код за ДК 021:2015 - 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу на підставі підпункту 4 п.13 Особливостей.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-17-016081-a
Код ДК 021:201550110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙД ПОЛТАВА" | переможець | 29 346,41 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
17 серп о 23:57Останні зміни
17 серп о 23:58Очікувана вартість
29 346.41UAH з ПДВ