IDUA-2026-08-18-005809-a
ID Prozorro6370b60e9cbf476893f98bd5301098be
Очікувана вартість177 060 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації05-08-2026 року за результатами проведення процедури відкритих торгів (з особливостями) (номер оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднене на веб-порталі уповноваженого органу в системі Prozorro: UA-2026-08-05-004324-a торги не відбулися.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-18-006514-a
Код ДК 021:201542940000-7 Машини для термічної обробки матеріалів