Тендер: ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція (Закупівля лікарських засобів для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваПриватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Код20588716
АдресаУкраїна, 07300, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
Основна контактна особа
ІмʼяПоліщук Костянтин Олександрович
Телефон380569555363
E-mailk.polishchuk@uhe.gov.ua
Перелік позицій
31| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | 1. Аміаку р-н 10 % 40млКод ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Ammonia | 40 флакон | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
2 | 2. Анальгін табл. № 10Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Metamizole sodium | 150 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
3 | 3. Барбовал фл. 25 мл.Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Barbiturates in combination with other drugs | 40 флакон | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
4 | 4. Валідол таб.№ 10Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Validol | 100 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
5 | 5. Йоду розчин спиртовий для зовнішнього застосування, спиртовий 5 % по 20 мл у флаконахКод ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Iodine | 40 флакон | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
6 | 6. Санидар розчин 0,2 мг/мл 100 млКод ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Decamethoxine | 10 флакон | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
7 | 7. Корвалмент капс. 0,1 г № 80Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Validol | 19 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
8 | 8. Кардітаб №10Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Barbiturates in combination with other drugs | 10 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
9 | 9. Корвалол фл. 25 млКод ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Barbiturates in combination with other drugs | 40 флакон | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
10 | 10. Лоратодин таб. №10Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Loratadine | 100 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
11 | 11. Розчин перекису водню 3% 100млКод ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Hydrogen peroxide | 150 флакон | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
12 | 12. Цитрамон таб. № 10Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics | 150 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
13 | 13. Лоперамид табл. 2 мг. №10Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Loperamide | 40 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
14 | 14. Етоній мазь 1 % 15 гКод ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Aethonium | 2 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
15 | 15. Панкреатин Форте № 50 табКод ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Multienzymes (lipase, protease etc.) | 1 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
16 | 16. Грипфлю № 200Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Paracetamol, combinations excl. psycholeptics | 2 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
17 | 17. Диклофенак амп. 3 мл. № 5Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Diclofenac | 3 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
18 | 18. Каптопрес 12,5 № 20Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Captopril and diuretics | 3 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
19 | 19. Нафтизин краплі назальні 0,1% 10 мл. у флаконКод ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Naphazoline | 10 флакон | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
20 | 20. Омепразол капс. 20 мг. № 30Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Omeprazole | 3 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
21 | 21. Хлоргекседин 0,05% 100 мл.Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Chlorhexidine | 150 флакон | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
22 | 22. Етамзилат амп №10Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Etamsylate | 1 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
23 | 23. Дексаметазон 4 мг/мл 0,4 % 5 амп. по 1 мл.№5Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Dexamethasone | 3 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
24 | 24. Етанол 96 % розчин д/зовнішнього застосування по 100 мл.Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Ethanol | 3 флакон | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
25 | 25. Магнію сульфат 250 мг/мл розчин для ін’єкцій ампули 10 мл № 10Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Magnesium sulfate | 2 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
26 | 26. Дибазол розчин для ін’єкцій 10 мг/мл по 5 мл № 10Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Bendazol | 2 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
27 | 27. Антигісти розчин для ін’єкцій 20 мг/мл по 1 мл № 5Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Chloropyramine | 1 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
28 | 28. Анальгін розчин для ін’єкцій 500 мг/мл по 2 мл № 10Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Metamizole sodium | 2 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
29 | 29. Нафтизин краплі назальні 0,05 % 10 мл. у флаконіКод ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Naphazoline | 10 флакон | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
30 | 30. Папаверин розчин для ін’єкцій 20 мг/мл 2 % по 2 мл № 10Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Papaverine | 1 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
31 | 31. Фенігідин таблетки по 10 мг №50Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Nifedipine | 1 паковання | До 31 груд 2026 | Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, Рєпіна 22 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | МЮУ від 18.08.2026.pdf | Не вказано | Тендеру | 18 серпня 2026 16:43:16 | Перегляд |
2 | Обгрунтування підстави.pdf | Не вказано | Тендеру | 18 серпня 2026 16:43:16 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 18 серпня 2026 16:43:43 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-18-011981-a
ID Prozorroff8d10f68f3c40258bb40b028fabb1e3
Очікувана вартість34 749.76 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-16-014920-a
Код ДК 021:201533600000-6 Фармацевтична продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОСТОК-ФАРМ" | переможець | 34 749,76 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
18 серп о 16:43Останні зміни
18 серп о 16:43Очікувана вартість
34 749.76UAH з ПДВ