Тендер: Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: Kia Sorento (KNEJC524575749964), Volvo XC90 (YV1LCA4BCG1015375), Mitsubishi L200 (MMBJJKL10NH073291), Volkswagen T5 (WV1ZZZ7HZCH020260), Opel Vivaro (W0LF7BHB67V605800), Toyota Land Cruiser 150 (JTEBR3FJ605025788) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951
Код14321742
АдресаУкраїна
Основна контактна особа
ІмʼяБогушевич Євгеній Анатолійович
Телефон0577009194
E-mailEBogyshevich@dpsu.gov.ua
Перелік позицій
14| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Заміна рульової рейкиКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 01 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Проведення технічного обслуговування ТО-2Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 01 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Ремонт паливних форсунокКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 4 послуга | До 01 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Ремонт ПНВТКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 01 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
5 | Проведення технічного обслуговування ТО-2Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 01 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
6 | Заміна опори передньої стійкиКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 2 послуга | До 01 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
7 | Заміна переднього амортизатораКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 2 послуга | До 01 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
8 | Заміна стійки стабілізатораКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 2 послуга | До 01 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
9 | Заміна насосу ГУРКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 01 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
10 | Заміна підшипника ступиціКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 2 послуга | До 01 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
11 | Заміна паливних форсунокКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 4 послуга | До 01 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
12 | Заміна зчепленняКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 01 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
13 | Ремонт системи ГУРКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 01 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
14 | Проведення технічного обслуговування ТО-2Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 01 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | ПРОТОКОЛ № 655 від 18.08.2026 з обгрунтуванням.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 19 серпня 2026 12:19:14 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 19 серпня 2026 12:19:24 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-19-005341-a
ID Prozorro5e1925eb80f441099f52e743c4547b62
Очікувана вартість156 720 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (закупівля що не відбулася UA-2026-07-30-003049-a)
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-19-006368-a
Код ДК 021:201550110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП Рожков Валерій Петрович | переможець | 156 720,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
19 серп о 12:19Останні зміни
19 серп о 12:19Очікувана вартість
156 720.00UAH без ПДВ