Тендер: Дизельне паливо, літнє
Період уточнень
по 25 серп. 14:00
Прийом пропозицій
по 31 серп. 00:00
Аукціон
Завершено
Кваліфікація
по 1 вер. 16:09
Розглянуто
по 4 вер. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Дизельне паливо, літнє 1492199 | 7 128 000,00 грнЗ ПДВ 71 280,00 грнЗабезпечення пропозицій 1% Забезпечення договору | завершено | - |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Дизельне паливо, літнєВідноситься до лоту: Дизельне паливо, літнєКод ДК021: 09130000-9 Нафта і дистиляти | 72 тонна | До 30 вер 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
6| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток 1.docx | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 19 серпня 2026 12:37:45 | Перегляд |
2 | Додаток 2.docx | Проект договору | Тендеру | 19 серпня 2026 12:37:45 | Перегляд |
3 | Додаток 3.docx | Технічні специфікації | Тендеру | 19 серпня 2026 12:37:45 | Перегляд |
4 | Додаток 4.docx | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 19 серпня 2026 12:37:45 | Перегляд |
5 | Оголошення_Дизельне паливо Черкаська.docx | Тендерна документація | Тендеру | 19 серпня 2026 12:37:45 | Перегляд |
6 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 19 серпня 2026 12:37:52 | Перегляд |
Вимоги до учасників
2| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Дизельне паливо, літнє)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення19.08.2026 12:37 СтатусАктивна Значення1
Розмір71 280 UAH | ||||||
2 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Дизельне паливо, літнє)Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, щоСума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення19.08.2026 12:37 СтатусАктивна Значення1
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на Дата створення19.08.2026 12:37 СтатусАктивна Значення30 |
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруВідноситься до лоту: Дизельне паливо, літнє | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруВідноситься до лоту: Дизельне паливо, літнє | Повторювана поставка | 100% | 22 (календарні) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Пропозиції
| Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|
ТОВ "ОККО-ПОСТАЧ" | Дизельне паливо, літнє дійсна | 6 609 600,00 грнз ПДВ Ціна за одиницю |
Учасники
| Лот | Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|---|
Дизельне паливо, літнє | ТОВ "ОККО-ПОСТАЧ" | переможець | 6 609 600,00 грнз ПДВ |