Тендер: Система резервного електроживлення у складі гібридного інвертора та двох акумуляторних батарей
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваЗакарпатський апеляційний суд
Код42262749
АдресаУкраїна, 88000, Закарпатська область, Ужгород, Довженка, 7
Основна контактна особа
ІмʼяГлаголич Іван Іванович
Телефон380312614532
E-mailglagolich@zka.court.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Система резервного електроживлення у складі гібридного інвертора та двох акумуляторних батарейКод ДК021: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок | 1 штука | Від 19 серп 2026
До 18 жовт 2026 | Україна, 88000, Закарпатська область, Ужгород, Довженка, 7 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування резервне живлення.pdf | Не вказано | Тендеру | 20 серпня 2026 11:34:24 | Перегляд |
2 | КБВ СОЛЕНСІ.pdf | Не вказано | Тендеру | 20 серпня 2026 11:34:24 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 20 серпня 2026 11:35:26 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Оплата Товару Замовником здійснюється протягом 7 банківських днів з дати підписання належним чином оформлених Актів приймання-передачі Товару | Пiсляоплата | 100% | 7 (банківські) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруОпис: Строк постачання Товару – протягом 60 календарних днів з моменту підписання Договору, але не пізніше як до 31.10.2026. Місце постачання Товару: Закарпатський апеляційний суд (м. Ужгород, вул. Довженка, 7). Підтвердженням належного виконання Постачальником своїх зобов’язань за Договором є підписаний Сторонами Акт приймання-передачі Товару, який оформлюється після: - поставки Товару до місця встановлення; - монтажу обладнання; - підключення обладнання до електричної мережі Замовника; - інтеграції поставленого обладнання з існуючою системою резервного електроживлення Замовника; - налаштування обладнання; - виконання пусконалагоджувальних робіт; - перевірки працездатності обладнання під навантаженням; - передачі Замовнику технічної, експлуатаційної та гарантійної документації. Датою поставки Товару вважається дата підписання Акту Замовником. | Одноразова поставка | 100% | 60 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2026-08-20-004237-a
ID Prozorro8a9feb23436944af81edfe09512ae8dd
Очікувана вартість393 300 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняЗгідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт i послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення a6o скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 (далі – Особливості), придбання замовниками товарів i послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить a6o перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
31 липня 2026 року Закарпатським апеляційним судом оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю товару за предметом закупівлі – система резервного електроживлення у складі гібридного інвертора та двох акумуляторних батарей (код згідно ДК021:2015: 31150000-2 – «Баласти для розрядних ламп чи трубок»), на загальну суму без ПДВ – 327 750,00 грн. Ідентифікатор оголошення про проведення відкритих торгів UA-2026-07-31-006043-a.
10 серпня 2026 року відкриті торги автоматично були відмінені електронною системою закупівель у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-07-31-006043-a, що додається.
Враховуючи викладене, дотримуючись принципів здійснення публічних закупівель та з метою задоволення потреби Закарпатського апеляційного суду в системі резервного електроживлення у складі гібридного інвертора та двох акумуляторних батарей (код згідно ДК021:2015: 31150000-2 – «Баласти для розрядних ламп чи трубок»), необхідно здійснити закупівлю за вказаним предметом без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-08-20-004374-a
Код ДК 021:201531150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЛАРНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ" | переможець | 393 300,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
20 серп о 11:34Останні зміни
20 серп о 11:35Очікувана вартість
393 300.00UAH з ПДВ