Тендер: Вентиляційне обладнання
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина А1236
Код26606906
АдресаУкраїна, Київська область, Київ
Основна контактна особа
ІмʼяЖінко Назар Богданович
Телефон+380673503262
E-mailgitara_prz@ps.mil.gov.ua
Перелік позицій
23| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Трійник оцинкований вентиляційний 315Код ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 1 штука693 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
2 | Перехід вентиляційний оцинкований 315/150Код ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 2 штука487.8 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
3 | Перехід вентиляційний оцинкований 150/125Код ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 4 штука204.3 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
4 | Труба вентиляційна круг, д.150 1 м, цинкКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 4 штука363.6 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
5 | Відвід вентиляційний круг 150 90°, цинкКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 1 штука219.6 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
6 | Трійник вентиляційний круг 150, цинкКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 1 штука239.4 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
7 | Хрестовина вентиляційна круг 150, цинкКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 1 штука311.4 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
8 | Повітровод 5" (127 мм) неізоль 10м/упКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 1 штука395.1 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
9 | Анемостат пластик 150Код ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 3 штука179.1 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
10 | Анемостат пластик 125Код ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 6 штука152.1 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
11 | Хомут червячний 110/130, цинкКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 12 штука13.5 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
12 | Турбовент ПВК 100Код ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 1 штука2 033.1 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
13 | Труби пластикові плоскі ПВХ білі 55х110 мм для вентиляції L=2000 ммКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 3 штука656.1 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
14 | З'єднувачі пластикові ПВХ для систем вентиляції 55х110 ммКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 1 штука72 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
15 | Трійники пластикові плоскі ПВХ для систем вентиляції 55х110 мм d100Код ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 2 штука259.2 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
16 | Витяжний вентилятор Вентс турбо М Турбо 100Код ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 1 штука1 474.5 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
17 | З'єднувачі пластикові ПВХ плоских 55х110 мм та круглих d100 мм каналівКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 1 штука139.5 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
18 | Решітка прямокутна Домовент ДВ 430/2 коричневаКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 10 штука177.3 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
19 | Решітка прямокутна Домовент ДВ 430/2 білаКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 10 штука177.3 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
20 | Решітка Домовент ДВ 300x300с пластик білийКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 15 штука196.2 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
21 | Решітка Домовент ДВ 250x250с М пластик білийКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 8 штука182.7 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
22 | Решітка Домовент ДВ 150x150с М пластик білийКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 8 штука115.2 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
23 | Дверцята ревізійні Домовент Л 150x150 ммКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 12 штука115.2 UAH з ПДВ | До 10 серп 2026 | Україна, м. Київ |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 20 серпня 2026 23:06:10 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-08-20-006367-a
ID Prozorro0e3d2e67f2f64cbd89edca57b23b44ab
Очікувана вартість23 178 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняUA-2026-07-14-012479-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ ГРІНЕІР | переможець | 23 178,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
20 серп о 13:13Останні зміни
20 серп о 23:08Очікувана вартість
23 178.00UAH з ПДВ