Тендер: Послуги з поточного ремонту автомобілів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина 1551
Код45144484
АдресаУкраїна
Основна контактна особа
Імʼя
Перелік позицій
6| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з поточного ремонту автомобіля Toyota Land Cruiser 300Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 23 серп 2026 | Україна, Сумська область, Суми |
2 | Послуги з поточного ремонту автомобіля Toyota Land Cruiser 300Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 23 серп 2026 | Україна, Сумська область, Суми |
3 | Послуги з поточного ремонту автомобіля Mitsubishi L-200Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 23 серп 2026 | Україна, Сумська область, Суми |
4 | Послуги з поточного ремонту автомобіля Mitsubishi L-200Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 23 серп 2026 | Україна, Сумська область, Суми |
5 | Послуги з поточного ремонту автомобіля Renault TrafficКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 23 серп 2026 | Україна, Сумська область, Суми |
6 | Послуги з поточного ремонту автомобіля Volkswagen TransporterКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 23 серп 2026 | Україна, Сумська область, Суми |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 21 серпня 2026 09:13:54 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | надання послугОпис: протягом 30 банківських днів з моменту підписання Акту | Пiсляоплата | 100% | 10 (банківські) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруОпис: строк надання послуг - не більше 7 календарних днів з моменту підписання сторонами договору | Одноразова поставка | 100% | 7 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2026-08-20-013375-a
ID Prozorro66a7a312723e4ed5aa6a756552aef4bb
Очікувана вартість274 950 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Оборонний постачальник | переможець | 274 950,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
20 серп о 18:04Останні зміни
21 серп о 09:13Очікувана вартість
274 950.00UAH без ПДВ