Авторизація

Тендер: «Проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з відновлення експлуатаційної придатності і виведення із аварійного стану окремих конструкційних елементів будівлі (фасаду) Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Казка" Львівської міської ради за адресою: м.Львів, вул. Патона, 24, постраждалих внаслідок ракетного удару зі сторони країни-агресора російської федерації 15.08.2023р.»(ДК 021:2015: (CPV) 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання (1)
Вимоги
Скарги
Моніторинг (1)
Прийом пропозицій

по 27 трав. 00:00

Аукціон

Завершено

Кваліфікація

по 17 черв. 18:51

Розглянуто

по 23 черв. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ТОВ "РОКСІС ГРУП"
«Проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з відновлення експлуатаційної придатності і виведення із аварійного стану окремих конструкційних елементів будівлі (фасаду) Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Казка" Львівської міської ради за адресою: м.Львів, вул. Патона, 24, постраждалих внаслідок ракетного удару зі сторони країни-агресора російської федерації 15.08.2023р.»(ДК 021:2015: (CPV) 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»
дійсна
5 296 730,40 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
«Проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з відновлення експлуатаційної придатності і виведення із аварійного стану окремих конструкційних елементів будівлі (фасаду) Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Казка" Львівської міської ради за адресою: м.Львів, вул. Патона, 24, постраждалих внаслідок ракетного удару зі сторони країни-агресора російської федерації 15.08.2023р.»(ДК 021:2015: (CPV) 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»
ТОВ "РОКСІС ГРУП"
переможець
5 296 730,40 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-05-07-015263-a-a1Замовник: Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської радиПостачальник: ТОВ "РОКСІС ГРУП"
Укладено
Завершена
Опубліковано
7 трав о 22:59
Останні зміни
7 лип о 17:50
Очікувана вартість
5 348 581.40UAH з ПДВ