Авторизація

Тендер: Комп'ютерна техніка (планшет, ноутбук), код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина); CPV code: 30210000-4 Data processing machines (hardware) ЛОТ № 1 – Планшет, код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213200-7 Планшетні комп’ютери); CPV code: 30210000-4 Data processing machines (hardware) (30213200-7 Tablet computers) ЛОТ № 2 - Ноутбук (портативний комп’ютер), код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213100-6 Портативні комп’ютери); CPV code: 30210000-4 Data processing machines (hardware) (30213100-6 Portable computers) Закупівля здійснюється в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія – Україна 2021-2027 років, за кошти бюджету проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу MEDICUNITY - Згуртованість для кращого лікування та відновлення в Закарпатті та Марамуреші, Грантовий контракт № ROUA00197, картка державної реєстрації проекту міжнародної технічної допомоги № 6133 від 25.07.2025 року

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 3 лип. 10:00

Аукціон
Перейти на аукціони
Кваліфікація

по 23 лип. 10:30

Розглянуто

по 15 лип. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ФОП "ЗАВАДСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ"
ЛОТ № 1 – Планшет, код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213200-7 Планшетні комп’ютери); CPV code: 30210000-4 Data processing machines (hardware) (30213200-7 Tablet computers) Закупівля здійснюється в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія – Україна 2021-2027 років, за кошти бюджету проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу MEDICUNITY - Згуртованість для кращого лікування та відновлення в Закарпатті та Марамуреші, Грантовий контракт № ROUA00197, картка державної реєстрації проекту міжнародної технічної допомоги № 6133 від 25.07.2025 року
дійсна
114 990,00 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю
ТОВ "ПОРТАЛ АРЕНА"
ЛОТ № 1 – Планшет, код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213200-7 Планшетні комп’ютери); CPV code: 30210000-4 Data processing machines (hardware) (30213200-7 Tablet computers) Закупівля здійснюється в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія – Україна 2021-2027 років, за кошти бюджету проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу MEDICUNITY - Згуртованість для кращого лікування та відновлення в Закарпатті та Марамуреші, Грантовий контракт № ROUA00197, картка державної реєстрації проекту міжнародної технічної допомоги № 6133 від 25.07.2025 року
дійсна
115 000,00 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю
ТОВ "ПОРТАЛ АРЕНА"
ЛОТ № 2 - Ноутбук (портативний комп’ютер), код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213100-6 Портативні комп’ютери); CPV code: 30210000-4 Data processing machines (hardware) (30213100-6 Portable computers) Закупівля здійснюється в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія – Україна 2021-2027 років, за кошти бюджету проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу MEDICUNITY - Згуртованість для кращого лікування та відновлення в Закарпатті та Марамуреші, Грантовий контракт № ROUA00197, картка державної реєстрації проекту міжнародної технічної допомоги № 6133 від 25.07.2025 року
дійсна
235 974,00 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЗВОЗДЕЦЬКА МАРІЯ ДМИТРІВНА
ЛОТ № 2 - Ноутбук (портативний комп’ютер), код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213100-6 Портативні комп’ютери); CPV code: 30210000-4 Data processing machines (hardware) (30213100-6 Portable computers) Закупівля здійснюється в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія – Україна 2021-2027 років, за кошти бюджету проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу MEDICUNITY - Згуртованість для кращого лікування та відновлення в Закарпатті та Марамуреші, Грантовий контракт № ROUA00197, картка державної реєстрації проекту міжнародної технічної допомоги № 6133 від 25.07.2025 року
дійсна
201 600,00 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
ЛОТ № 1 – Планшет, код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213200-7 Планшетні комп’ютери); CPV code: 30210000-4 Data processing machines (hardware) (30213200-7 Tablet computers) Закупівля здійснюється в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія – Україна 2021-2027 років, за кошти бюджету проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу MEDICUNITY - Згуртованість для кращого лікування та відновлення в Закарпатті та Марамуреші, Грантовий контракт № ROUA00197, картка державної реєстрації проекту міжнародної технічної допомоги № 6133 від 25.07.2025 року
ФОП "ЗАВАДСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ"
скасовано
114 990,00 грнбез ПДВ
ЛОТ № 1 – Планшет, код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213200-7 Планшетні комп’ютери); CPV code: 30210000-4 Data processing machines (hardware) (30213200-7 Tablet computers) Закупівля здійснюється в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія – Україна 2021-2027 років, за кошти бюджету проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу MEDICUNITY - Згуртованість для кращого лікування та відновлення в Закарпатті та Марамуреші, Грантовий контракт № ROUA00197, картка державної реєстрації проекту міжнародної технічної допомоги № 6133 від 25.07.2025 року
ФОП "ЗАВАДСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ"
відхилено
114 990,00 грнбез ПДВ
ЛОТ № 1 – Планшет, код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213200-7 Планшетні комп’ютери); CPV code: 30210000-4 Data processing machines (hardware) (30213200-7 Tablet computers) Закупівля здійснюється в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія – Україна 2021-2027 років, за кошти бюджету проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу MEDICUNITY - Згуртованість для кращого лікування та відновлення в Закарпатті та Марамуреші, Грантовий контракт № ROUA00197, картка державної реєстрації проекту міжнародної технічної допомоги № 6133 від 25.07.2025 року
ТОВ "ПОРТАЛ АРЕНА"
відхилено
115 000,00 грнбез ПДВ
ЛОТ № 2 - Ноутбук (портативний комп’ютер), код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213100-6 Портативні комп’ютери); CPV code: 30210000-4 Data processing machines (hardware) (30213100-6 Portable computers) Закупівля здійснюється в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія – Україна 2021-2027 років, за кошти бюджету проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу MEDICUNITY - Згуртованість для кращого лікування та відновлення в Закарпатті та Марамуреші, Грантовий контракт № ROUA00197, картка державної реєстрації проекту міжнародної технічної допомоги № 6133 від 25.07.2025 року
ТОВ "ПОРТАЛ АРЕНА"
відхилено
235 974,00 грнбез ПДВ
ЛОТ № 2 - Ноутбук (портативний комп’ютер), код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213100-6 Портативні комп’ютери); CPV code: 30210000-4 Data processing machines (hardware) (30213100-6 Portable computers) Закупівля здійснюється в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія – Україна 2021-2027 років, за кошти бюджету проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу MEDICUNITY - Згуртованість для кращого лікування та відновлення в Закарпатті та Марамуреші, Грантовий контракт № ROUA00197, картка державної реєстрації проекту міжнародної технічної допомоги № 6133 від 25.07.2025 року
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЗВОЗДЕЦЬКА МАРІЯ ДМИТРІВНА
відхилено
201 600,00 грнбез ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-06-22-005752-a-a1Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака" Закарпатської обласної радиПостачальник: ФОП "ЗАВАДСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ"
Скасовано
Торги не відбулися
Опубліковано
22 черв о 12:29
Останні зміни
29 лип о 00:00
Очікувана вартість
364 611.72UAH без ПДВ